350 zł za konto w akcji Premiuj z BNP Paribas

BNP Paribas w dniu dzisiejszym ogłosił start kolejne akcji promocyjnej dla nowych posiadaczy kont osobistych. Od dzisiaj w akcji Premiuj z BNP Paribas można otrzymać premię aż 350 zł za konto w BNP Paribas. Jedyne co trzeba zrobić to być nowym lub odpowiednim powracającym klientem BNP Paribas i wykazać naprawdę umiarkowaną aktywność. W zamian można otrzymać premię 150 zł i 200 zł. Nowa akcja promocyjna trwa do 27.09.2020 r. lub do wyczerpania puli 1.500 sztuk promocyjnych wniosków.

Z nowej edycji promocji BNP mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 15 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

350 zł za konto w BNP Paribas – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 27.09.2020 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 18.10.2020 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti oraz aktywacja karty (nadanie nr PIN).
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Do 23.11.2020 r. odebranie wiadomości e-mail o przyznaniu premii i podanie numeru konta do jej wypłaty do 26.11.2020 r.

<<<Strona promocji 350 zł za konto w BNP Paribas>>>

350 zł za konto w akcji Premiuj z BNP Paribas

Nagrody w promocji Premiuj z BNP Paribas:
Pierwsze 150 zł za premii:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
 • Zalogowanie się w październiku do bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
 • W miesiącu październiku wykonanie co najmniej 2 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
Drugie 200 zł za premii:
 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • Zalogowanie się w listopadzie do bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
 • W miesiącu  listopadzie otrzymanie wpływów na łączną kwotę minimum 1.000 zł.
 • W miesiącu listopadzie wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 300 zł.

Wpływy na konto powinny pochodzić spoza kont, których nie jesteśmy właścicielem, najlepiej spoza BNP Paribas (wtedy mogą być nasze konta). Wiadomości o przyznaniu nagród zostaną wysłane przez BNP Paribas do 20 listopada i 23 grudnia z adresu premiuj@bnpparibasplus.pl. Można ten adres dodać już teraz do kontaktów. Należy do 26.11.2020 r. zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane do wypłaty premii. Tym razem premię w wysokości do 350 zł otrzymuje się na konto w gotówce w postacie dwóch przelewów za spełnienie warunków akcji.

I tutaj nowość: Jeżeli Laureat nie wskaże numeru Konta Osobistego w sposób i w terminie wskazanym w § 4 ust. 2lit. b, nagroda zostaniemu przekazana w innym terminie, ustalonym indywidualnie i zależnym od terminu, w którym numer Konta Osobistegozostanie faktycznie wskazany. W tym celu Uczestnik powinien skontaktować się z Organizatorem na adres e-mail:premiuj@bnpparibasplus.pl. Wskazanie numeru Konta Osobistego przez Uczestnika musi nastąpić najpóźniej do dnia20sierpnia2021 r. To ważna zmiana na plus.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzeni. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie (ryzyko opłaty 3 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią o 350 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

350 zł za konto w akcji Premiuj z BNP Paribas

Regulamin promocji Premiuj z BNP Paribas.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezogótkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.