250 zł za konto w Santanderze w akcji Mam konto z premią 200 zł i programie poleceń

Po pewnej przerwie w promowaniu konta osobistego w Santanderze pojawiła się akcja, dzięki której wraz z programem poleceń można otrzymać 250 zł za konto osobiste w Santanderze. Premię 200 zł dostaje się na tzw. start, kolejne 50 zł dostaje się w programie poleceń w punktach Mastercard Priceless Specials. Do tego możemy otworzyć Lokatę Mobilną na 2% do 20.000 zł. Więc to chyba wystarczająca zachęta do rozpoczęcia współpracy z tym bankiem. Nowa akcja Mam konto z premią 200 zł trwa do 30.09.2020 r., a program poleceń obowiązuje do 31.10.2020 r.

Z nowej promocji mogą skorzystać osoby, które od 01.09.2019 r. nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku płatniczego (osobistego) o charakterze oszczędnościowo-rozliczeniowym w Santanderze. Jest też dodatkowy zapis, że osoby które od 01.04.2019 r. brały udział w innych akcjach promocyjnych Santandera premii nie dostaną. Okres karencji został nieznacznie przesunięty ale Santander zaczyna eliminować zawodowych łowców promocji. Za to w programie poleceń nie można mieć konta w Santanderze od 01.07.2019 r.

250 zł za konto w Santanderze – warunki promocji.
 • Do 31.09.2020 r. złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę na stronie promocji.
 • Najpóźniej do 15.10.2020 r. zawarcie umowy z Santanderem (za pośrednictwem kuriera lub za pośrednictwem Wideo Doradcy).
 • Wyrażenie zgód marketingowych i handlowych oraz elektroniczne kanały kontaktu (EKK).
 • Podanie aktualnego telefonu do kontaktu i adres e-mail.
 • W każdym z trzech miesięcy po otwarciu konta:
  • Otrzymanie wpływów na łączną sumę co najmniej 1.000 zł.
  • Wykonanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK.
  • Logowanie się do aplikacji mobilnej Santander mobile.
 • Do 15.02.2020 r. odebranie wypłaconej na otwarte konto premię w wysokości 200 zł.

<<<Strona promocji 250 zł za konto w Santanderze>>>

250 zł za konto w Santanderze w akcji Mam konto z premią 200 zł i programie poleceń

Konto osobiste Konto Jakie Chcę otwierane jest za pośrednictwem kuriera lub poprzez rozmowę z Wideo doradcą. Dla kont otwieranych we wrześniu warunki promocji należy spełnić w miesiącach wrzesień – październik – listopad, lub październik – listopad – grudzień. Dla kont otwartych w październiku warunki można spełniać począwszy od października albo listopada. Dodatkowo można otrzymać 50 zł za złożenie wniosku z odpowiednim kodem polecenia oraz założyć Lokatę Mobilną na 2% do kwoty 20.000 zł na 4 miesiące (dostępna jest tylko raz).

Jeżeli ktoś nie miał konta w Santanderze od 01.07.2019 r. to przy składaniu wniosku należy wpisać kod polecenia – można wziąć od rodziny/znajomych, lub skorzystać z mojego kodu 1011462156 . Wtedy w prosty sposób można otrzymać dodatkowe 50 zł. Wystarczy tylko do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta zalogować się do bankowości internetowej (lub mobilnej) oraz wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł i co najmniej jedną transakcję BLIK (wliczają się transakcje wykonane w ramach akcji powyżej). Po otwarciu konta można się samemu zarejestrować się w programie i polecać konta za co otrzymuje się 50 zł. Należy oczywiście mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe. Osoba polecająca otrzymuje 50 zł „w gotówce” a osoba polecona punkty 3.400 w programie Mastercard Priceless Specials warte 50 zł. A właściwie kod na wymianę na te punktu – będzie przesłany do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnieniu warunków programu. Czas na wymianę kodu jest do 28.02.2021 r., a promocyjne punkty będą ważna 36 miesięcy.

250 zł za konto w Santanderze w akcji Mam konto z premią 200 zł i programie poleceń


Do tego można dołączyć promocję, w której Santander płaci 1% zwrot za płatność rachunków za prąd, gaz, telefon, telewizję czy internet (przelewem, zleceniem stałym czy poleceniem zapłaty). Należy te rachunki zarejestrować przez bankowość internetową lub w placówce Santandera – maksymalnie można otrzymać w ten sposób 25 zł miesięcznie i do 300 zł w ciągu roku. Trudno w ten sposób uzyskać maksymalny zwrot ale zawsze można zyskać kilka złotych.


Podsumowując ramach połączonych akcji można otrzymać 200 zł premii niejako na start oraz  50 zł za otwarcie konta z kodem polecenia. Można do tego dorzucić kilka czy kilkanaście złotych miesięcznie za opłacanie rachunków z konta oraz dobrze oprocentowaną Lokatę Mobilną na 2% ale tylko do 20.000 zł. Konto osobiste Konto Jakie Chcę jest darmowe, może być (ale nie musi) opłata za kartę – szczegóły poniżej. Wszystkich zainteresowanych premią 250 zł za konto w  Santanderze zapraszam tutaj:

250 zł za konto w Santanderze w akcji Mam konto z premią 200 zł i programie poleceń


Konto Jakie Chcę to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku.
 • 0 zł za za kartę debetową przy 5 transakcjach bezgotówkowych lub stała opłata 3 zł.
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe.
 • Darmowe wypłaty z bankomatów Santandera (dla osób do 26 roku życia darmowe wszystkie bankomaty).

Regulamin Promocji Mam konto z premią 200 zł.

Regulamin programu Polecam mój Bank – edycja VIII.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.