Smartfon LG K30 za kartę kredytową w Citibank

Kilka dni temu opisywałem akcję w której można otrzymać premię 200 zł za kartę Citibanku – szczegóły tutaj. Wczoraj pojawiła się za to akcja o standardowo przydługim tytule Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank Citi Simplicity i otrzymaj smartfon LG K30 Dual Sim LMX320EMW – edycja IV dzięki której można otrzymać Smartfon LG K30 za kartę kredytową w Citibanku. Telefon oficjalnie warty jest 599 zł ale jego cena realna to około 400 zł. Warunki są bardzo łatwe do spełnienia – trzeba być nowym albo powracającym posiadaczem karty kredytowej i wykazać bardzo 18.09.2020 r.

Z promocji mogą skorzystać nowe osoby, które od 01.07.2018 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z udziału w promocji. I tutaj jest jeden problem – byłem już kiedyś posiadaczem karty kredytowej w Citibanku, złożyłem wniosek – nie otrzymałem odpowiedzi – po reklamacji otrzymałem odpowiedź, że decyzja negatywna jest nie z powodu zdolności kredytowej tylko z innych powodów…

Aby otrzymać Smartfon LG K30 za kartę kredytową w Citibanku należy:
  • Złożyć wniosek o kartę kredytową na specjalnej stronie promocji.
  • Dołączyć do wniosku dokumentu dochodowego (np. wyciąg z rachunku za ostatnie 3 miesiące) lub zrobić to w przeciągu 10 dni roboczych.
  • Zainstalować aplikację mobilnej Citi Mobile.
  • Do końca pierwszego miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy zalogować się do bankowości internetowej i/lub mobilnej.
  • Do końca trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonanie *transakcji bezgotówkowych na kwotę łączną co najmniej 1.500 zł.

<<<Strona promocji LG K30 za za kartę kredytową Citibanku>>>

Smartfon LG K30 za kartę kredytową w Citibank

Nagroda – telefon Smartfon LG K30 Dual Slim LMX320EMW – zostanie wysłany do końca drugiego miesiąca po miesiącu spełniania warunków. Wcześniej o miesiąc Citibank powiadomi o przyznaniu nagrody. Telefon objęty jest 24-miesiączną gwarancją realizowaną na podstawie nr IMEI. Dodatkowo za zarejestrowanie się w programie Mastercard Bezcenne Chwile poprzez bankowość internetową Citibanku można otrzymać 4.000 punktów powitalnych wartych od 50 zł do 100 zł. Punkty te można standardowo wymienić na vouchery do różnych sklepów lub bilety do kina. Akcja trwa do 31.08.2020 r. lub do wyczerpania puli 6.000 nagród. Wyłączone są osoby które w dniu 03.06.2020 r. były zarejestrowane w programie oraz BP Motokarty.

Tutaj należy uważać bo nowa karta kredytowa Citi Simplicity od pewnego czasu już nie jest bezwarunkowo bezpłatna. Opłata miesięczna to aż 12 zł. Zwolnione są z niej osoby, którym w miesiącu uda się wydać kwotę 1.000 zł. Do czasu otrzymania nagrody kartę należy posiadać, ale później nie ma takiego obowiązku i można przemyśleć współpracę z Citibankiem. Wszystkich zainteresowanych Smartfonem LG K30 za kartę kredytową w Citibanku zapraszam tutaj:

Smartfon LG K30 za kartę kredytową w Citibank


Citibank informuje, iż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla karty kredytowej wynosi 9,59% ale zadłużenie można spłacić w całości i żadnego oprocentowanie wtedy nie będzie. Choć należy zauważyć, że to bardzo niskie oprocentowanie. Należy uważać na warunkową opłatę miesięczną. Dodatkowo należy uważać na opłatę CitiPhone – 7 zł, należy tą usługę od razu wyłączyć wysyłając w bankowości internetowej krótką prośbę. Należy także uważać na nową opłatę – 20 zł w przypadku wystąpienia nadpłaty na rachunku karty kredytowej w kwocie co najmniej 200 zł.  Bezpłatne za to są powiadomienia sms o transakcjach.

*Uwaga – do transakcji bezgotówkowych nie liczą się transakcje na pocztach czy zasilenia wirtualnych portfeli typu Revolut – za to jest dodatkowo od pewnego czasu spora opłata.Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

1 Komentarz

  1. Szczerze mówiąc, to mocno średni to smartfon, no ale wiadomo, że niektórzy nie mają zbyt dużych wymagań. Osobiście wolałbym nagrodę w postaci gotówki, niż telefonu, z którego i tak bym nie korzystał. Pewnie więcej osób byłoby zainteresowanych wizją 400-500 zł (równowartość urządzenia), no ale nie na tym polegają współprace między markami 🙂 Szkoda, że jest tyle haczyków. Osoba zorientowana w temacie wie, gdzie i jak wyłączyć te dodatkowe opłaty, ale przecież wielu klientów dowie się o nich dopiero po otrzymaniu rachunku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.