Premia 400 zł do Biedronki i Allegro za konto w BNP Paribas w akcji Wracamy do nauki

BNP Paribas potrafi pozytywnie zaskoczyć. Po akcji, w której można było otrzymać 300 zł do Biedronki (skończonej wczoraj) pojawiła się kolejna, która jest niejako rozszerzeniem ostatnie i podbiciem stawki. Obecnie w akcji promocyjnej  Wracamy do nauki można w dosyć łatwy sposób otrzymać 400 zł do Biedronki i Allegro za konto w BNP Paribas. Przy czym 300 zł otrzymuje się w e-kodach do Biedronki i 100 zł w e-kodzie na Allegro. Okres karencji został ustawiony na 15 miesięcy dla powracających klientów. Nowa promocja BNP Paribas trwa do 06.09.2020 r. lub do wyczerpania puli 3.000 rejestracji na stronie promocji.

Z nowej promocji mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 15 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

400 zł do Biedronki i Allegro za konto w BNP Paribas – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 06.09.2020 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 21.09.2020 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti oraz aktywacja karty (nadanie nr PIN).
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.

<<<Strona promocji 400 zł do Biedronki i Allegro za konto w BNP Paribas>>>

Premia 400 zł do Biedronki i Allegro za konto w BNP Paribas w akcji Wracamy do nauki

Nagrody w promocji Wracamy do nauki:
Pierwszy e-kod do Biedronki o wartości 100 zł za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
 • W miesiącu wrześniu wykonanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą.
Drugi e-kod do Biedronki o wartości 200 zł za:
 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • W miesiącu październiku wykonanie co najmniej 7 transakcji BLIK.
 • W miesiącu październiku wykonanie co najmniej 4 przelewów środków z konta za pomocą bankowości internetowej (GOonline lub Aplikacji Mobilnej GOmobile).
Trzeci e-kod na Allegro o wartości 100 zł za:
 • Spełnienie warunków otrzymania drugiej nagrody.
 • W miesiącu  wrześniu i październiku otrzymanie wpływów na łączną kwotę minimum 1.000 zł (w każdym miesiącu).

Wpływy na konto powinny pochodzić spoza kont, których nie jesteśmy właścicielem, najlepiej spoza BNP Paribas (wtedy mogą być nasze konta). Wiadomości o przyznaniu nagród zostaną wysłane przez BNP Paribas do 25 26 października, 25 listopada i 23 grudnia z adresu wracamy@bnpparibasplus.pl. Można ten adres dodać już teraz do kontaktów. Nagrody – elektroniczne kody do sklepów Biedronka i na Allegro zostaną przesłane na podany numer kontaktowy sms-ami do końca października, listopada i grudnia. W biedronce trzeba odpowiedni kod podać po prostu kasjerowi przez zapłatą – można z nich korzystać wielokrotnie aż do ich wyczerpania. Jeżeli chodzi o Allegro to kod należy wykorzystać w jednej transakcji ale można łączyć zakupy od różnych sprzedawców (mi pojawiło się pole do wpisania kodu po kliknięciu formy płatności jako karta płatnicza). Nie można ich łączyć. Niestety brak informacji o dacie ważności kodów – z reguły jest to był co najmniej przyszły rok.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzeni. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie (ryzyko opłaty 3 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią o wartości 400 zł do Biedronki i Allegro za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

Premia 400 zł do Biedronki i Allegro za konto w BNP Paribas w akcji Wracamy do nauki

Regulamin promocji Wracamy do nauki.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezogótkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Premia 400 zł do Biedronki i Allegro za konto w BNP Paribas w akcji Wracamy do nauki

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.