300 zł na Allegro za konto w BNP Paribas w akcji Skorzystaj z latem

W BNP Paribas w dniu wczorajszym wystartował z kolejną akcją, dzięki której można otrzymać tym razem kody na zakupy w serwisie Allegro. Konkretnie pojawiła się nowa akcja Skorzystaj latem dzięki której tym razem można otrzymać trzy kody na zakupy o łącznej wartości 300 zł na Allegro za konto w BNP Paribas. Jak zwykle wystarczy być nowym albo powracającym po roku klientem i wykazać niewielką i nieskomplikowaną aktywność związaną z kontem osobistym. Choć warunki i okres karencji zmieniły się nieznacznie. Nowa akcja promocyjna BNP Paribas trwa do 31.08.2020 r. lub do wyczerpania puli 1.800 rejestracji na stronie promocji.

Standardowo z promocji mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 15 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). To zmiana i wydłużenie o 3 miesiące w porównaniu do innych akcji. Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

300 zł na Allegro za konto w BNP Paribas – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 31.08.2020 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 14.09.2020 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti oraz aktywacja karty (nadanie nr PIN).
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.

<<<Strona promocji 300 zł na Allegro za konto w BNP Paribas>>> 300 zł na Allegro za konto w BNP Paribas

Nagrody w promocji Skorzystaj latem
Pierwszy kod na Allegro o wartości 150 zł za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
 • W miesiącu wrześniu wykonanie co najmniej 2 transakcji bezgotówkowych kartą.
 • Zalogowanie się do bankowości internetowej GOonline i/lub mobilnej GOmobile.
Drugi kod na Allegro o wartości 100 zł za:
 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • W miesiącu październiku otrzymanie wpływów na sumę co najmniej 700 zł.
 • W miesiącu październiku wykonanie co najmniej 5 przelewów środków z konta za pomocą bankowości internetowej (GOonline lub Aplikacji Mobilnej GOmobile).
Trzeci kod na Allegro o wartości 50 zł za:
 • Spełnienie warunków otrzymania drugiej nagrody.
 • Posiadanie konta otwartego w ramach promocji wraz kartą i dostępem do bankowości internetowej na dzień 30.11.2020 r.

Wpływy na konto powinny pochodzić spoza kont, których nie jesteśmy właścicielem, najlepiej spoza BNP Paribas (wtedy mogą być nasze konta). Wiadomości o przyznaniu nagród zostaną wysłane przez BNP Paribas do 25 27 października, 26 listopada i 23 grudnia z adresu skorzystajlatem@bnpparibasplus.pl. Można ten adres dodać już teraz do kontaktów. Nagrody – elektroniczne kody na zakupy na Allegro zostaną przesłane na podany numer kontaktowy sms-ami do końca października, listopada i grudnia. Kod należy wykorzystać w jednej transakcji ale można łączyć zakupy od różnych sprzedawców (mi pojawiło się pole do wpisania kodu po kliknięciu formy płatności jako karta płatnicza). Nie można ich łączyć. Niestety brak informacji o dacie ich ważności.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzeni. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie (ryzyko opłaty 3 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią o wartości 300 zł na Allegro za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

300 zł na Allegro za konto w BNP Paribas

Regulamin promocji Skorzystaj latem.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezogótkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.