400 zł za konto w BNP Paribas w akcji premia dla Ciebie

W dniu dzisiejszym całkiem niespodziewanie pojawiła się nowa akcja promocyjna w BNP Paribas z rekordową premią za otwarcie konta. A konkretnie wystartowała akcja promocyjna Premia dla Ciebie dzięki której nowi i powracający klienci mogą otrzymać 400 zł za konto w BNP Paribas. A tak właściwie można otrzymać 350 zł w gotówce i 50 zł w e-bonie do Biedronki. Warunki akcji są banalnie proste do spełnienia – wystarczy naprawdę niewielka aktywność. Nowa promocja BNP Paribas trwa do 28.06.2020 r. lub do wyczerpania puli 3.000 rejestracji na stronie promocji.

Stawki 400 zł za konto BNP Paribas już dawno nie było. Z tej zyskownej promocji mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

400 zł za konto w BNP Paribas – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 28.06.2020 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 19.07.2020 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti oraz aktywacja karty.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Uzupełnienie danych do wypłaty premii do 26.08.2020 r.

<<<Strona promocji 400 zł za konto w BNP Paribas>>>

400 zł za konto w BNP Paribas w akcji premia dla Ciebie

Nagrody w promocji Premia dla Ciebie:
Pierwsza nagroda pieniężna w wysokości 150 zł za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
 • W miesiącu lipcu wykonanie co najmniej 5 transakcji Apple Pay lub Google Pay.
 • W miesiącu lipcu otrzymanie wpływów na co najmniej 500 zł.
Druga nagroda pieniężna w wysokości 200 zł za:
 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • W miesiącu sierpniu wykonanie co najmniej 5 transakcji Apple Pay lub Google Pay.
 • W miesiącu sierpniu otrzymanie wpływów na co najmniej 500 zł.
 • W miesiącu sierpniu wykonanie co najmniej 2 przelewów środków z konta za pomocą bankowości internetowej (GOonline lub Aplikacji Mobilnej GOmobile).
 Trzecia nagroda w formie E-kodu Jeronimo Martins o wartości 50 zł za:
 • Spełnienie warunków otrzymania drugiej nagrody.
 • W każdym z miesięcy: wrzesień – październik – listopad wykonanie co najmniej 5 transakcji Apple Pay lub Google Pay.

400 zł za konto w BNP Paribas w akcji premia dla Ciebie

Wpływy na konto powinny pochodzić spoza kont, których nie jesteśmy właścicielem, najlepiej spoza BNP Paribas (wtedy mogą być nasze konta). BNP Paribas do 21.08 oraz 23.09 oraz 23.12 wyśle e-maile o przyznaniu nagrody. Należy do 26.08 zalogować się na stronie promocji i podać numer konta bankowego do wypłaty premii. Premie gotówkowe zostaną wypłacone do końca sierpnia oraz września. Wiadomości będą przychodzi z adresu e-mail premiadlaciebie@bnpparibasplus.pl. Można ten adres dodać już teraz do kontaktów. E-kod do Biedronki zostanie przesłany do końca roku na nr telefonu – będzie on ważny do 31.10.2021 r.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby potwierdzić naszą tożsamość i wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzeni. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie. Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi usługami. Wszystkich zainteresowanych bardzo solidną  premią w wysokości 400 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

400 zł za konto w BNP Paribas w akcji premia dla Ciebie

Regulamin promocji Premia dla Ciebie.

Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.