250 zł za konto w BNP Paribas w akcji Radosne konto

W BNP Paribas po krótkiej, ale bardzo dobrej promocji Premia dla Ciebie pojawiła się kolejna akcja promocyjna z solidną nagrodę pieniężną za otwarcie konta. Kilka dni temu pojawiła się akcja Radosne konto w ramach której tym razem można otrzymać 250 zł za konto w BNP Paribas po wykazaniu niewielkiej aktywności. Warunki otrzymania nagrody jak zwykle nie są wygórowane. Wystarczy wykonanie przelewów, transakcji BLIK i odpowiedniego zasilenia konta. Nowa akcja promocyjna trwa do 05.07.2020 r. lub do wyczerpania puli 3.000 rejestracji na stronie promocji.

Standardowo z promocji mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

250 zł za konto w BNP Paribas – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 05.07.2020 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 19.07.2020 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti oraz aktywacja karty (nadanie nr PIN).
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Uzupełnienie danych do wypłaty premii do 27.08.2020 r.

<<<Strona promocji 250 zł za konto w BNP Paribas>>>

Nagrody w promocji Radosne konto:
Pierwsza nagroda pieniężna w wysokości 100 zł za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
 • W miesiącu lipcu wykonanie co najmniej 3 transakcji BLIK.
 • W miesiącu lipcu wykonanie co najmniej 3 przelewów środków z konta za pomocą bankowości internetowej (GOonline lub Aplikacji Mobilnej GOmobile).
Druga nagroda pieniężna w wysokości 150 zł za:
 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • W każdym z miesięcy: sierpniu i wrześniu:
  • Wykonanie co najmniej 3 przelewów środków z konta za pomocą bankowości internetowej (GOonline lub Aplikacji Mobilnej GOmobile).
  • Otrzymanie wpływów na co najmniej 1.000 zł.

250 zł za konto w BNP Paribas w akcji Radosne konto

Wpływy na konto powinny pochodzić spoza kont, których nie jesteśmy właścicielem, najlepiej spoza BNP Paribas (wtedy mogą być nasze konta). BNP Paribas do 20.08 oraz 23.10 wyśle wiadomości e-mail o przyznaniu nagrody. Należy do 27.08 zalogować się na stronie promocji i podać numer konta bankowego do wypłaty premii. Nagrody gotówkowe zostaną wypłacone do końca sierpnia oraz października. Wiadomości będą przychodzi z adresu e-mail radosnekonto@bnpparibasplus.pl. Można ten adres dodać już teraz do kontaktów.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby potwierdzić naszą tożsamość i wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzeni. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie. Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi usługami. Wszystkich zainteresowanych bardzo solidną  premią w wysokości 250 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

250 zł za konto w BNP Paribas w akcji Radosne konto

Regulamin promocji Radosne konto.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezogótkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.