100 zł za konto plus bonusy z programu poleceń w Banku Millennium

Bank Millennium znany z kuszenia nowych klientów ogłosił kolejną akcję, tym razem w połączeniu z swoim programem poleceń. Wystartowała w ostatnich dniach akcja Zyskaj więcej z kontem 360 dzięki której można otrzymać 100 zł za konto a dodatkowo bierze się udział w programie poleceń Lubię to polecam. Czyli dodatkowo można otrzymać bony 80 zł do Zalando/empiku/ekartę podarunkową czy bilety do kina lub Lokatę na 2,50% do 15.000 zł na 3 miesiące. Taką nagrodę dostają zarówno osoba polecona jak i polecająca. Nowa promocja Banku Millennium trwa do 03.07.2020 r. lub do osiągnięcia puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków.


Alternatywnie do 22.06 trwa akcja w której można otrzymać 200 zł w gotówce za konto w Banku Millennium – szczegóły tutaj.

W drugiej akcji trwającej do 16.06 można otrzymać 300 zł na Allegro za kartę kredytową w Banku Millennium – szczegóły tutaj.


Warunki karencji wykluczają niestety tych, co już raz otrzymali premię od Banku Millennium. Premię mogą otrzymać osoby, które na dzień 08.06.2020 r. nie posiadały żadnych produktów w Banku Millennium (nawet karty pre-paid czy funduszy) oraz nie są pełnomocnikami do żadnych produktów. Z akcji mogą korzystać byli klienci Banku Millennium z zastrzeżeniem, że nie mogli wcześniej skorzystać z żadnej promocji przy zakładaniu konta osobistego Konta 360º lub Konta 360º Student.  Nie można być także w trakcie procesowania jakiegokolwiek wniosku o produkt w Banku Millennium.


Osoby, które już otrzymały kiedyś premię za otwarcie konta w Banku Millennium mogą jeszcze skorzystać „jedynie”z 6 edycji programu poleceń i otrzymać do 90 zł. O tej akcji pisałem tutaj:

100 zł za konto plus bonusy z programu poleceń w Banku Millennium


Aby  otrzymać 100 zł za konto w Banku Millennium należy:
 • Złożyć wniosek o Konto 360º lub Konto 360º Student za pośrednictwem specjalnej strony promocji.
 • Do 03.07.2020 r. zawrzeć umowę o Konto 360º (lub Konto 360º Student) wraz z kartą debetową z Bankiem Millennium.
 • Wyrazić wszelkie zgody marketingowe i handlowe.
 • Do 31.08.2020 r. aktywować aplikację mobilną Banku Millennium.
 • W miesiącach: lipcu – sierpniu – wrześniu zasilać otwarte Konto 360º kwotą co najmniej 1.000 zł (suma wpływów miesięcznie).
 • W miesiącach: lipcu – sierpniu – wrześniu wykonać co najmniej 1 transakcję bezgotówkową (i/lub BLIK) (miesięcznie).
 • Do 30.09.2020 r r. nie rozwiązywać umowy oraz odebrać wypłaconą na konto osobiste premię w wysokości 100 zł.

<<<Strona promocji 100 zł za konto + bonusy w programie poleceń w Banku Millennium >>>

100 zł za konto plus bonusy z programu poleceń w Banku Millennium

Konto można otworzyć z wykorzystaniem foto weryfikacji (na selfie) – trzeba mieć wyrobiony dowód osobisty i mieć nadany numer pesel. Przelewy na konto powinny być z konta w innym banku (może być nasze). Po zasileniu kwotą 1.000 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej konto staje się bezpłatne. Dodatkowo Konto 360º należy założyć z odpowiednim kodem polecenia – można wziąć od rodziny lub znajomych lub skorzystać z mojego kodu – 24366326 (kod nie zmienia się w kolejnych edycjach programu ale trzeba zaakceptować nowy regulamin). Później należy wydać kartą w ciągu 30 dni kwotę 360 zł.

Nagrody w programie Lubię to polecam Banku Millennium (do wyboru):
 • 4 bilety do Multikina na filmy 2D lub Helios 2D/3D ważne 60 dni od odbioru (w ostatnich czasach dosyć dyskusyjna).
 • Karta upominkowa na 80 zł do sklepu zalando.pl ważna bezterminowo.
 • Bon podarunkowy na 80 zł do sklepu empik.com ważny 60 dni od odbioru.
 • eKarta podarunkowa o wartości 80 zł w aplikacji Goodie ważna 60 dni, po zamianie w aplikacji karta będzie ważna 12 miesięcy.
 • 3-miesięczna lokata na 2,50% do kwoty 15.000 zł na 3 miesiące.

Nagroda będzie dostępna przez 30 dni od dnia spełnienia warunków programu w bankowości internetowej Millennet, aplikacji mobilnej czy przez infolinię. We wcześniejszych edycjach Bank Millennium wysyłał smsy o przyznaniu nagrody. Nagrodę dostaję zarówno osoba polecona jak i polecająca, tj. w sumie jest więc 260 zł do podziału. Wszystkich zainteresowanych połączonymi promocjami Banku Millennium – 100 zł za konto i bonusami w programie poleceń Lubię to polecam zapraszam tutaj:

100 zł za konto plus bonusy z programu poleceń w Banku Millennium


Prowadzenie Konta 360º jest bezpłatne pod warunkiem wpływów na konto wysokości 1.000 zł oraz minimum 1 płatności kartą wydaną do konta. Po spełnieniu tego warunku bezpłatne stają się także wypłaty ze wszystkich bankomatów. Niespełnienie jednak tego warunku powoduje naliczenie opłaty za prowadzenie Konta 360º w wysokości 8 zł, opłaty 7 zł za kartę debetową oraz naliczenie opłat za wypłaty w bankomatach innych niż bankomaty Banku Millennium (5 zł od wypłaty). Należy pamiętać o tych specyficznych warunkach. Podobnie jest w przypadku Konta 360º Student – jedyna różnica to brak opłaty za prowadzenie konta, ale w przypadku opłat za bankomaty wymagana jest co najmniej jedna operacja kartą debetową w poprzednim miesiącu.


Regulamin promocji Zyskaj więcej z kontem 360.

Regulamin programu lubię to polecam – edycja 6.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.