300 zł na Allegro za konto w BNP Paribas w akcji Piękna premia

BNP Paribas nie próżnuje – kończy się jedna akcja, aby w jej miejsce pojawiła się zaraz kolejna. W dniu wczorajszym skończyła się promocja Majowa premia a już w dniu dzisiejszym wystartowała kolejna – Piękna premia – w ramach której tym razem można otrzymać do 300 zł na Allegro za konto w BNP Paribas. To o 100 zł wyższa premią niż poprzednio ale za to do promocyjnego konta obowiązkowa jest płatna karta. Ale tylko 6 zł i tylko wymagana przez kilka miesięcy. Standardowo wystarczą odpowiednie zasilenia, transakcje bezgotówkowe i BLIK oraz przelewy. Nowa akcja promocyjna BNP Paribas trwa do 26 maja lub do wyczerpania puli 3.500 sztuk promocyjnych wniosków.

Standardowo z bieżącej promocji mogą skorzystać tylko Ci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

Piękna premia – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 26.05.2020 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 16.06.2020 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti oraz aktywacja karty.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.

<<<Strona promocji 300 zł na Allegro za konto w BNP Paribas>>>

300 zł na Allegro za konto w BNP Paribas w akcji Piękna premia

Nagrody w ramach akcji Piękna premia:
 • Pierwsze100 zł (w formie e-kodu) za:
  • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
  • W miesiącu czerwcu wykonanie co najmniej 3 transakcji BLIK.
  • W miesiącu czerwcu wykonanie co najmniej 3 przelewów środków z konta za pomocą bankowości internetowej (GOonline lub Aplikacji Mobilnej GOmobile).
 • Drugie 100 zł za:
  • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
  • W miesiącu lipcu wykonanie co najmniej 4 transakcji bezgotówkowych kartą debetową.
  • W miesiącu lipcu otrzymanie wpływów na kwotę co najmniej 1.000 zł.
 • Trzecie 100 zł za:
  • Spełnienie warunków otrzymania drugiej nagrody.
  • W miesiącu sierpniu wykonanie co najmniej 3 transakcji BLIK.
  • W miesiącu sierpniu wykonanie co najmniej 3 przelewów środków z konta za pomocą bankowości internetowej (GOonline lub Aplikacji Mobilnej GOmobile).

300 zł na Allegro za konto w BNP Paribas w akcji Piękna premia

Wpływy na konto powinny pochodzić spoza kont, których nie jesteśmy właścicielem, najlepiej spoza BNP Paribas (wtedy mogą być nasze konta). Pierwsza wiadomość o przyznaniu premii zostanie wysłana na nasz adres e-mail do 19 lipca, druga do 25 sierpnia, a trzecia do 25 września 2020 r. Wiadomości będą przychodzić z adresu: pieknapremia@bnpparibasplus.pl. Można ten adres dodać do kontaktów aby nie wpadła do SPAM-u. E-kody zostaną wysłane na nr telefonu do kontaktu w formie sms do końca lipca, sierpnia i września. Niestety aby je wykorzystać należy wykonać 3 transakcje na Allegro – nie można ich łączyć. Regulamin promocji nie mówi też nic o ich ważności ale najczęściej jest to pół albo nawet rok.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby potwierdzić naszą tożsamość i wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzeni. Do konta niezbędna jest karta debetowa – w tej promocji karta Otwarta na eŚwiat której obsługa kosztuje 6 zł miesięcznie. Bezpłatne są wszystkie wypłaty w przypadku tej karty z bankomatów krajowych i zagranicznych. Wszystkich zainteresowanych bonusem 300 zł na Allegro za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

300 zł na Allegro za konto w BNP Paribas w akcji Piękna premia

Regulamin promocji Piękna premia.


Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.