Konto Mega Oszczędnościowe na 2,60% w Alior Banku – nowa edycja promocji

W grudniu zeszłego roku pisałem o nowym Koncie Mega Oszczędnościowym w Alior Banku. To nowy tym konta oszczędnościowego – zmieniło się tylko jedno słowo – z Mocno na Mega. Nadal jednak Alior Bank premiuje aktywnych klientów wpłacających na nowe Konto Mega Oszczędnościowe nowe środki – można otrzymać oprocentowanie 2,60% do 100.000 zł na 3 miesiące. Warunki – wpłata nowych środków i otrzymywanie regularnych wpływów na konto osobiste. Klienci bez regularnych wpływów otrzymują stawkę 2,20% także na 3 miesiące. Oprocentowanie standardowe i ponad kwotę 100.000 zł to tylko 0,50%. Nowa promocja oprocentowania na Koncie Mega Oszczędnościowym trwa do 05.03.2020 r.

Należy zwrócić uwagę na które konto oszczędnościowe wpłaca się swoje oszczędności. Dotychczasowi klienci powinni Konto Mega Oszczędnościowe założyć przez internet lub w placówkach Alior Banku. Wpłata na stare konto nie przyniesie wyższego oprocentowania. Nowe środki to obecnie nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 24.01.2020 r. Aby otrzymać stawkę 2,60% należy zapewnić wpływ w danym miesiącu spoza Alior Banku i T-Mobile Usługi Bankowe w w wysokości co najmniej 1.500 zł (może być też z konta firmowego w Alior Banku). Klienci bez regularnych wpływów w takiej wysokości otrzymują oprocentowanie w wysokości 2,20%. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 3 miesiące od daty wpłaty nowych środków.

Konto Mega Oszczędnościow

Prowadzenie Konta Mega Oszczędnościowego jest bezwarunkowo bezpłatne, standardowo bezpłatny jest też jeden przelew i wypłata gotówkowa w miesiącu kalendarzowym (kolejny kosztuje 10 zł) oraz wszystkie przelewy na konto osobiste w Alior Banku. Posiadacze konta osobistego w Alior Banko otrzymają jako jeden z bonusów podwyższone oprocentowanie na „zwykłym” koncie oszczędnościowym do 3% do kwoty 20.000 zł. Konto osobiste Konto Jakże Osobiste jest bezpłatne po zasileniu kwotą 1.500 zł oraz wydaniu kartą 300 zł – potrzebną do premii ale chyba niepotrzebną do podwyższenia oprocentowania. Dodatkowa oferta to Lokata dla Nowego Klienta (ale tego co jest pierwszy raz w Alior Banku) na 100 dni z oprocentowaniem 3% do kwoty 50.000 zł. Lokata ta dostępna jest przez 14 dni od daty otwarcia konta osobistego w Alior Banku. Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z Alior Bankiem zapraszam tutaj:


Regulamin Promocji Konto Mega Oszczędnościowe – 2 edycja.

Tabela oprocentowania.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.