Lokata Styczniowa na 2,30% w Idea Banku

Idea Bank po dłuższym okresie bezczynności chyba ponownie zaczął walczyć o nowe depozyty. Kilka dni temu pisałem o Lokacie na Nowe Środki Plus na 3 i 6 miesięcy z oprocentowaniem 2,50%. To oferta na nowe środki i dla klientów z kontem osobistym – szczegóły tutaj. Całkiem niespodziewanie pojawiła się także dostępna dla wszystkich 2-miesięczna Lokata Styczniowa z oprocentowaniem 2,30%. Lokata Styczniowa dostępna jest dla wszystkich – nie trzeba wpłacać nowy środków czy posiadać konta osobistego. Dawno już takiej lokaty z oprocentowaniem ponad 2% nie było w Idea Banku. Jak zwykle Lokata Styczniowa będzie w ofercie Idea Banku do odwołania. Lokata Styczniowa w dniu 03.02.2020 r. została wycofana z oferty Idea Banku.

Lokata Styczniowa w Idea Banku
  • Na 2 miesiące z oprocentowaniem 2,30%.
  • Bez konta osobistego i wpłaty nowych środków.
  • Od 500 zł do 1.000.000 zł.
  • Dostępna przez stronę internetową, bankowość internetową i mobilną.
  • Z darmowym kontem osobistym w Idea Banku.

Tym razem oprocentowanie jest o 0,20% niższe ale nie trzeba wpłacać nowych środków. Stawką 2,30% na takiej lokacie to rzadkość – lepsza jest tylko oferta Toyota Banku na 160 dni (z kontem osobistym) oraz… oferta Idea Banku na nowe środki. No i standardowo lepsze oprocentowanie można otrzymać w ofercie na nowe środki na czterech kontach oszczędnościowych, które tylko w dają oprocentowanie od 2,50% do 2,70% i to tylko do 100.000 zł. Za to na Lokacie Styczniowej można wpłacić sporo więcej niż 100.000 zł. Idea Bank przeżywa swoje problemy więc nie wpłacałbym więcej niż chronione 100.000 euro. Więc jak ktoś nie ma innej alternatywy to Lokata Styczniowa bez konta osobistego i bez wpłaty nowych środków to obecnie najlepsza Lokata Krótkoterminowa.


Standardowo całkowicie nowi klienci (nieposiadający kartoteki w Idea Banku) mogą otworzyć najpierw 3-miesięczną Lokatę Happy na 3,80% lub 3-miesięczną Lokatę Happy Pro do 400.000 zł na 3%. Szczegóły tutaj:

Lokata Styczniowa w Idea Banku

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.