350 zł za konto osobiste w BNP Paribas w szybkiej akcji na Mikołajki

Dosłownie przed chwilą opisałem akcję, w której można otrzymać od BNP Paribas 250 zł za same przelewy. Szczegóły tutaj. W dniu wczorajszym pojawiła się z kolei akcja Mikołajki z bankiem dzięki której można otrzymać 350 zł za konto osobiste w BNP Paribas. Premię 250 zł otrzymuje się w gotówce, dodatkowe 100 zł w bonie do sklepu H&M. Tym razem BNP Paribas wymaga odpowiednich, umiarkowanych wpływów i kilku transakcji bezgotówkowych. Jest tylko jeden problem – wniosek o konto trzeba złożyć bardzo szybko – w weekend – akcja trwa do 08.12.2019 r. lub do osiągnięcia puli 500 sztuk promocyjnych wniosków. Dodatkowo można otrzymać 400 zł za kartę kredytową w BNP Paribas – o tej akcji pisałem tutaj.

Nie zmienił się okres karencji. Do promocji mogą przystąpić tylko nowi klienci BNP, którzy w ciągu 9 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Choć w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas – np. zamknąć umowę o dostęp do bankowości internetowej).

350 zł za konto osobiste w BNP Paribas – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 08.12.2019 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 20.12.2020 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku –Autenti.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.

<<<Strona promocji 350 zł za konto osobiste w BNP Paribas>>>

350 zł za konto osobiste w BNP Paribas w szybkiej akcji na Mikołajki
Nagrody w ramach promocji Mikołajki z bankiem:
 • Pierwsza nagroda: bon do sklepów H&M:
  • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie.
 • Druga nagroda: 100 zł za:
  • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
  • W miesiącu styczniu 2020 r. wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 250 zł.
 • Trzecia nagroda: 150 zł za:
  • Spełnienie warunków otrzymania drugiej nagrody.
  • W miesiącu lutym 2020 r. wykonanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych.
  • W miesiącu lutym 2020 r. otrzymanie wpływów na kwotę co najmniej 1.000 zł.

Wpływy na konto powinny pochodzić spoza kont, których nie jesteśmy właścicielem, najlepiej spoza BNP Paribas a przelewy np. na nasze konta w innym banku. Bon do H&M zostanie wysłany na adres e-mail do 03.01.2020 r. – uwaga – będzie on ważny do 01.02.2020 r. Na szczęście można go wykrozystać w sklepach stacjonarnych i internetowych. Z kolei pierwsza wiadomość o przyznaniu premii pieniężnej zostanie wysłana na nasz adres e-mail do 20.02.2020 r., a kolejna do 20.03.2020 r. Należy do 25.02.2020 r. zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane do jej wypłaty – wpisać numer otwartego konta w BNP Paribas. Nagrody wpłyną na podane konto do końca lutego i marca. Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby potwierdzić naszą tożsamość i wydać nam kartę debetową.

Konto Otwarte dla Ciebie jest bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie, ale jest opłata za kartę debetową – Kartę Otwartą na Dzisiaj, która kosztuje 3 zł miesięcznie. Można jej uniknąć robiąc wykonując jedną transakcję bezgotówkową miesięcznie. Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Wszystkich zainteresowanych łmikołajkową premią w wysokości 350 zł za konto osobiste w BNP Paribas zapraszam tutaj:

350 zł za konto osobiste w BNP Paribas w szybkiej akcji na Mikołajki

Regulamin promocji Mikołajki z bankiem.


Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Szczegóły akcji 400 zł za konto osobiste w BNP Paribas tutaj:

350 zł za konto osobiste w BNP Paribas w szybkiej akcji na Mikołajki


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

350 zł za konto osobiste w BNP Paribas w szybkiej akcji na Mikołajki

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.