Łatwe 430 zł za konto osobiste w Santanderze

Santander jest znany z tego, że lubi bardzo promować nowych klientów kont osobistych. W ostatnich miesiącach właściwie stale można było otrzymać premię za konto osobiste. W tym raz właściwie bez okresu karencji. Ponad tydzień temu pojawiła się akcja Konto Jakie Chcę z Bonusem – edycja II dzięki której można otrzymał 200 zł premii. Dodatkowo w ramach programu poleceń można do tego dodać 80 zł oraz 150 zł za przelewanie wynagrodzenia. Obecnie w ramach 3 połączonych promocji można otrzymać 430 zł za konto osobiste w Santanderze. Warunki są banalnie proste do spełnienia i każdy powinien sobie poradzić. Nowa akcja Konto Jakie Chcę z Bonusem – edycja II trwa długo, bo do 21.10.2019 r.

Do akcji mogą przystąpić osoby, które od 26.08.2019 r. nie posiadały w Santanderze rachunku płatniczego o charakterze oszczędnościowo-rozliczeniowym. W ramach akcji można otrzymać dwie nagrody – 150 zł w gotówce oraz 50 zł w ramach e-kodu do sklepu Biedronka.

Mam Konto Jakie Chcę z Bonusem – edycja II – warunki akcji:
 • Zarejestrowanie się na specjalnej stronie promocji.
 • Wyrażenie zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej (w ramach promocji).
 • Kliknięcie w link aktywacyjny otrzymany na adres e-mail i aktywacja profilu na stronie promocyjnej.
 • Złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę na specjalnej stronie promocji w zakładce „KONTO BONUS”.
 • Wyrażenie zgód marketingowych, handlowych, na marketing telefoniczny i elektroniczne kanały dostępu.
 • W terminie 30 dni od złożenia wniosku, najpóźniej do 31.10.2019 r. zawarcie umowy o Konto Jakie Chcę z kartą debetową i bankowością internetową.
 • Podanie takiego samego adresu e-mail.
 • W każdych dwóch pełnych miesiącach po miesiącu zawarcia umowy wykonanie po 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK (miesięcznie).
 • Do 10.01.2020 r. odebranie wiadomości e-mail z prośbą o uzupełnienie danych do wypłaty premii oraz uzupełnienie tych danych w ciągu 7 dni.
 • Do 20.01.2020 r. odebranie wypłaconej na konto premii pieniężnej w wysokości 150 zł i 50 zł do Biedronki wysłane na sms (lub e-mail).

<<<Strona promocji 430 zł za konto osobiste w Santanderze>>>

Łatwe 430 zł za konto osobiste w Santanderze

Nagrody – 150 zł w gotówce oraz 50 zł do Biedronki powinny trafić do uczestników w drugiej połowie stycznia 2020 r. Wystarczy tylko 5 transakcji bezgotówkowych. Niestety nie ma informacji do kiedy będzie ważny bon do Biedronki ale z reguły jest to ponad rok albo i więcej. Bon (odpowiednie numer) trzeba podać kasjerowi przed dokonaniem płatności.


Dodatkowo można otrzymać 80 zł za otwarcie konta z polecenia oraz 150 zł za przelewanie wynagrodzenia – ale w tych dwóch akcjach obowiązuje trochę inny okres karencji. Jeżeli ktoś nie miał konta w Santanderze od 01.05.2018 r. to przy składaniu wniosku należy wpisać kod polecenia – można wziąć od rodziny/znajomych, lub skorzystać z mojego kodu 1011462156. Wtedy w prosty sposób można otrzymać dodatkowe 80 zł. Wystarczy tylko do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta zalogować się do bankowości internetowej oraz wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł. Po otwarciu konta można się samemu zarejestrować się w programie i polecać konta za co otrzymuje się 80 zł. Akcja trwa do 30.09.2019 r.

Łatwe 430 zł za konto osobiste w Santanderze

Osoby nieposiadające konta w Santanderze od 01.04.2019 r. mogą zarobić dodatkowe 150 zł za przelewanie wynagrodzenia. Wystarczy przez kolejne 3 miesiące, po miesiącu założenia Konta Jakiego Chcę przelewać wynagrodzenie w kwocie minimum 1.000 zł. I to wszystko – po kolejnym miesiącu Santander powinien wypłacić premię w wysokości 150 zł. Czas na spełnienie warunków akcji jest do 31.01.2020 r. Akcja ta trwa do 31.10.2019 r. 

150 zł za konto z wynagrodzeniem w Santanderze – warunki promocji:
  • Złożenie poprzez bankowość internetową lub infolinię dyspozycji przekazywania wynagrodzenia na nowo otwarte konto osobiste.
  • Przelewanie wynagrodzenia/renty/emerytury/świadczenie ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w wysokości minimum 1.000 zł przez 3 kolejne miesiące.

Łatwe 430 zł za konto osobiste w Santanderze

Do tego można dołączyć promocję, w której Santander płaci 1% zwrot za płatność rachunków za prąd, gaz, telefon, telewizję czy internet. Należy te rachunki zarejestrować przez bankowość internetową lub w placówce Santandera – maksymalnie można otrzymać w ten sposób 25 zł miesięcznie i do 300 zł w ciągu roku. Trudno w ten sposób uzyskać maksymalny zwrot ale zawsze można zyskać kilka złotych.

Łatwe 430 zł za konto osobiste w Santanderze


Podsumowując ponownie dzięki połączonym akcjom można otrzymać rekordowe 430 zł za Konto Jakie Chcę w Santanderze. Pierwsze 150 zł w gotówce, drugie 50 zł do Biedronki, kolejne 80 zł za otwarcie konta z polecenia oraz 150 zł za przelewanie wynagrodzenia. A to wszystko za darmowe lub prawie darmowe konto osobiste Konto Jakie Chcę w Santanderze. Wszystkich zainteresowanych nową promocyjną akcja hiszpańskiego banku zapraszam tutaj:

Łatwe 430 zł za konto osobiste w Santanderze


Konto Jakie Chcę to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku.
 • Opłata za kartę – do wyboru:0 zł w przypadku wykonania co najmniej 5 płatności bezgotówkowych (standardowa opłata 5 zł), lub
  stała miesięczna opłata w wysokości 3 zł.\
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów BZ WBK, 5 zł wypłatę z bankomatów obcych (abonament na bezpłatne wypłaty – 7 zł, 0 zł za wypłaty z bankomatów krajowych dla osób poniżej 26 roku życia).
 • Darmowe przelewy natychmiastowe.

Regulamin Promocji Konto Jakie Chcę z Bonusem – edycja II.

Regulamin programu Polecam mój Bank – edycja IV.

Regulamin promocji 150 zł za konto z wynagrodzenie – edycja IV.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Łatwe 430 zł za konto osobiste w Santanderze

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.