Konto Oszczędnościowe na 2,70% w Banku Millennium – 13 edycja

Bank Millennium na stałe przedłuża promocje dotyczące oprocentowania nowych środków na swoim Koncie Oszczędnościowym. Kolejne edycje akcji promocyjnych zmieniają się mniej więcej co 2 – 3 miesiące. W dniu dzisiejszym wystartowała 13 edycja Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit dzięki której można otworzyć i/lub wpłacić na Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,70% w Banku Millennium. Podwyższone oprocentowanie obowiązuje nowe środki do kwoty 100.000 zł i obowiązuje jak zwykle od daty ich wpłaty. No oferta Banku Millennium obowiązuje do 25.05.2019 r.

Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 30.03.2019 r., czyli na wczoraj (sobota). Promocyjna stawka oprocentowania obowiązuje nowe środki w Banku Millennium na Koncie Oszczędnościowym Profit do wysokości 100.000 zł przez 92 dni od daty ich pierwszej wpłaty. Nadwyżka ponad kwotę 100.000 zł oprocentowana jest o wiele słabszą stawką – w wysokości 1,40%. Standardowe oprocentowanie Konta Oszczędnościowego w Banku Millennium wynosi jedynie od 0,60% do 1,10% czyli, jest stawką bardzo słabą i nieakceptowalną. Standardowo za niecałe 3 miesiące należy sobie poszukać alternatywy lub przelać środki z Banku Millennium przed końcem okresu promocji i powrócić wtedy, gdy nasze środki będą objęte promocyjną stawką. Alternatywy jak zwykel opisuję na bieżącą w rankingu kont oszczędnościowych tutaj. A obecnie można założyć nawet Konto Oszczędnościowe ze stawką 3,30% w Getin Banku – szczegóły tutaj.

Konto Oszczędnościowe na 2,70% w Banku Millennium - 13 edycja


Standardowo do założenia Konta Oszczędnościowego Profit niezbędne jest też otwarcie konta osobistego – Konta 360°. Jest ono bezpłatne po zasileniu kwotą 1.000 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej. Posiadanie konta osobistego przy kontach oszczędnościowych jest wymagane praktycznie we wszystkich bankach. Na szczęście w Banku Millennium niewiele trzeba robić aby było ono bezpłatne. Z reguły nowi klienci mogą otworzyć konto osobiste w Banku Millennium z jakoś premią. Obecnie jeszcze do 2 kwietnia trwa program poleceń z premią do 90 zł – szczegóły tutaj. Ale ta akcja dobra jest dla powracających klientów. Nowi powinni się wstrzymać bo z pewnością start nowej akcji to tylko formalność.


Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.