150 zł za konto osobiste w Nest Banku oraz Lokata Witaj na 4%

Ponad miesiąc temu pojawiła się akcja Nest Konto z bonusem na start dzięki której można było otrzymać do 150 zł za konto osobiste w Nest Banku. Akcja cieszyła się tak dużym powodzeniem, że skończyła się po jednym dniu. W dniu dzisiejszym wystartowała bliźniacza promocja Nest Konto z bonusem dla aktywnych dzięki której ponownie można otrzymać 150 zł za konto osobiste w Nest Banku. Wystarczy skierowanie na konto w Nest Banku swoje wynagrodzenia w kwocie 1.000 zł oraz wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 500 zł. Akcja trwa do 31.03.2019 r. lub do wyczerpania puli 650 sztuk promocyjnych wniosków (czyli skończy się bardzo szybko). Dodatkowo nowi klienci mogą otworzyć Nest Lokatę Witaj z oprocentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł.

Z akcji mogą skorzystać nowi klienci Nest Banku, którzy w ciągu 24 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczem konta w Nest Banku. Nie można być także w trakcie otwierania takiego konta. Aby otrzymać 150 zł na konto osobiste w Nest Banku należy złożyć wniosek o otwarcie Nest Konta za pośrednictwem specjalnej strony promocji oraz najpóźniej do 12.04.2019 r. zawrzeć umowę z Nest Bankiem. Należy w okresie promocji – do 31.05.2019 r. co najmniej raz otrzymać wpływ wynagrodzenia w kwocie 1.000 zł oraz wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 500 zł. Premia zostanie wypłacona do 20-go następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków jej otrzymania.

150 zł za konto osobiste w Nest Banku oraz Lokata Witaj na 4%

Do transakcji bezgotówkowych nie zaliczają się płatności za gry hazardowe i wypłaty gotówki typu cash back. Wynagrodzenie musi być wynagrodzeniem, ponieważ Nest Bank opisał jego definicję* bardzo szczegółowo, a dodatkowo w regulaminie promocji udzielił sobie zgody na poproszenie o dokument potwierdzający prawo do tego wynagrodzenia. Niestety kombinacje i przelewy ze swojego konta raczej na pewno nie zostaną uznane. Nest Konto można otworzyć za pośrednictwem kuriera, przelewu weryfikacyjnego, wideo-rozmowy lub poprzez finalizację – podpisanie umowy w placówce Nest Banku. Nest Konto jest całkowicie darmowe – brak jest opłat za konto, kartę i wypłaty z bankomatów. Wszystkich zainteresowanych nową akcją Nest Banku zapraszam tutaj:


Regulamin promocji Nest Konto z bonusem dla aktywnych.


150 zł za konto osobiste w Nest Banku oraz Lokata Witaj na 4%


Standardowo nowi klienci Nest Banku mogą założyć Nest Lokatę Witaj z oprocentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł na 3 miesiące lub na 6 miesięcy jak zapewnimy wpływy wynagrodzenia na Nest Konto. Konto Oszczędnościowe Nest Oszczędności oprocentowane jest stawką 2,25% do kwoty 50.000 zł oraz 2% dla nadwyżki ponad tą kwotę do końca miesiąca założenia tego konta i przez kolejne 3 miesiące.  Oprocentowanie standardowe równe jest stawce WIBOR 3M – 0,50%. Dostępne są też Nest Lokaty Nowe Środki oraz Nest Lokaty Lojalne z oprocentowaniem do 2,75% – szczegóły tych lokat można znaleźć w moich rankingach lokat. A do tego dochodzi jeszcze program systematycznego oszczędzania Nest Rodzinne Oszczędności o którym pisałem kiedyś tutaj.


*Wpływ Wynagrodzenia–suma wpływów na Rachunek ROR realizowanych na rzecz jego posiadacza z tytułu: (i) wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę stosunków mianowania/powołania, kontraktów menedżerskich/wojskowych/marynarskich; umów zlecenia/o dzieło dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę / zleceniodawcę lub(ii) renty lub emerytury i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie lub(iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub(iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.