Ponownie Konto Mocno Oszczędnościowe na 2,70% w Alior Banku

Ponownie Konto Mocno Oszczędnościowe na 2,70% w Alior Banku

Alior Bank postanowił wzorem innych banków przedłużyć promocję dotyczącą nowych środków na swoim nowym Koncie Mocno Oszczędnościowym. Ponownie dostępne jest Konto Mocno Oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,70% do kwoty 100.000 zł na 4 miesiące. Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania obliczony w Alior Banku na dzień 10.10.2018 r. Promocyjne oprocentowanie na Koncie Mocno Oszczędnościowym trwa przez 4 miesiące od daty wpłaty nowych środków, które można wpłacić do 21.11.2018 r. (okres trwania obecnej, trzeciej już akcji Alior Banku). Co ważne Konto Mocne Oszczędnościowe można otworzyć bez konieczności otwierania w Alior Banku konta osobistego.

Prowadzenie Konta Mocno Oszczędnościowego jest bezwarunkowo bezpłatne. Bezpłatny jest też jeden przelew i wypłata gotówkowa w miesiącu kalendarzowym (kolejny kosztuje 10 zł) oraz wszystkie przelewy na konto osobiste w Alior Banku. Oprocentowanie standardowe oraz dla nadwyżki ponad 100.000 zł obliczane jest według wzoru WIBID 1M – 0,55%, obecnie daje to 0,89%. Więc po okresie promocji należy poszukać innych opcji dla swoich oszczędności. A kont oszczędnościowy ze stawką 2,50% – 3% nie brakuje – szczegóły w moim rankingu kont oszczędnościowych i pod kategorią konta oszczędnościowe. Konto Mocno Oszczędnościowe można założyć  poprzez przelew weryfikacyjny lub za pośrednictwem kuriera, więc nie trzeba szukać placówki Alior Banku. Wszystkich zainteresowanych Kontem Mocno Oszczędnościowym na 2,70% w Alior Banku zapraszam tutaj:


W Alior Banku można także założyć „zwykłe” Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 2% przez 3 miesiące. Ta promocja nie ma ograniczeń kwotowych ale dotyczy tylko nowych klientów. Z aktywną Korzyścią można podnieść te oprocentowanie do stawki 3% do kwoty 20.000 zł. Stawka standardowa jest taka sama jak dla Konta Mocno Oszczędnościowego. Nowi klienci Alior Banku mogą także założyć Lokatę Internetową z oprocentowaniem na 2,50% w opcji na 90 lub 186 dni. Szczegóły tutaj. A tabela oprocentowania jeszcze zawiera Lokatę dla Nowego Klienta na 100 dni z oprocentowaniem 3% do kwoty 50.000 zł. Tę lokatę trzeba otworzyć w ciągu 14 dni. Oprocentowanie Lokat na Nowe Środki wynosi od 2% do 2,50% w zależności od okres. Szczegóły w moim rankingu lokat krótkoterminowych i rankingu lokat długoterminowych.


Regulamin Promocji „Konto Mocno Oszczędnościowe (3 edycja).

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.