Lokata Wielki Procent na 2,80% oraz Lokata Beztroska na 2,70% w Idea Banku

Lokata Wielki Procent na 2,80% oraz Lokata Beztroska na 2,70% w Idea Banku

Po ponad miesięcznej przerwie w Idea Banku ponownie pojawiła się Lokata Wielki Procent. Z reguły najciekawsze i najkorzystniejsze rzeczy dzieją się w Idea Banku pod koniec miesiąca. I ten czas nastał. Tym razem pojawiła się Lokata Wielki Procent na 3 miesiące z oprocentowaniem 2,80% oraz Lokata Beztroska także na 3 miesiące z oprocentowaniem 2,70%. Przy czym Lokatę Beztroską można zerwać w dowolnym momencie z zachowaniem naliczonych odsetek. Obie lokaty dostępne są dla wszystkich – nie ma konieczności wpłaty nowych środków czy posiadania konta osobistego. Jak zwykle ta bardzo dobra oferta będzie w Idea Banku do odwołania.

Lokata Wielki Procent w Idea Banku:
  • Na 3 miesiące z oprocentowaniem 2,800%.
  • Od 500 zł do 1.000.000 zł.
  • Bez konieczności otwierania konta osobistego ani wpłaty nowych środków.
  • Dostępna tylko na stronie internetowej, bankowości internetowej oraz mobilnej.
  • 2 dni na wpłatę środków w przypadku otwierania bez konta osobistego.
  • Odnawia się automatycznie na bardzo niskim (uwaga) oprocentowaniu.

Oprocentowanie także 3-miesięcznej Lokaty Beztroskiej jest mniejsze tylko o 0,10%. Ale możliwość zerwania jej w każdym momencie z zachowaniem naliczonych odsetek sprawia, że to jedna z najlepszych obecnie lokat krótkoterminowych. Obie lokaty można założyć jedynie w bankowości internetowej lub mobilnej Idea Banku. O pozostałych, rewelacyjnych lokatach Idea Banku – Lokatach na Nowe Środki Plus z oprocentowaniem do 3% można poczytać tutaj:

Lokata Wielki Procent na 2,80% oraz Lokata Beztroska na 2,70% w Idea Banku


Standardowo (całkowicie) nowych klientów Idea Banku zachęcam do założenia najpierw zmienionej Lokaty Happy z oprocentowaniem 4% do kwoty 20.000 zł tutaj:

Nowa Lokata na Nowe Środki Plus z oprocentowaniem 3% na 6 miesięcy

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.