EnveloKonto z premią 50 zł w Envelobanku

EnveloKonto z premią 50 zł envelobank

Witam. Dzisiaj opisuję trwającą już 10 ponad dni promocję konta osobistego EnveloBanku. Envelobank to nowa, internetowa odnoga Banku Pocztowego. W listopadzie zeszłego roku wielką popularnością cieszyła się promocja EnveloKonto z premią, która skończyła się po niecałym dniu. Obecnie trwa akcja EnveloKonto z premią 50 zł dzięki której za otwarcie konta osobistego w EnveloBanku i wykazanie niewielkiej aktywności można otrzymać 50 zł. Warunki akcji są banalnie proste do spełnienia a promocja ograniczona jest do pierwszych 2.800 uczestników, nie dłużej niż do 15.07.2018 r. Co ciekawe jest także ograniczenie do liczby 250 sztuk wniosków w ciągu jednej doby. Na stronie jest licznik złożonych wniosków i widać, że akcja nie cieszy się już taką popularnością jak poprzednio.

Do akcji mogą przystąpić nowi klienci EnveloBanku, którzy w momencie składania wniosku nie są posiadaczami konta w Banku Pocztowym i/lub EnveloBanku. Aż szkoda, że nie zamknąłem EnveloKonta po poprzedniej akcji. Aby otrzymać 50 zł premii za konto w EnveloBanku wystarczy wykonać tylko i aż 3 transakcje bezgotówkowe.

EnveloKonto z premią 50 zł – warunki promocji:
  • Zarejestrowanie się na specjalnej stronie promocji wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji zasad promocji oraz akceptując zasady promocji (dwie pozostałe zgody nie są konieczne).
  • Po kliknięciu w link otrzymany w wiadomości e-mail wypełnienie i wysłanie wniosku o EnveloKonto w EnveloBanku.
  • Do 03.08.2018 r. zawarcie Umowy o EnveloKonto wraz z Envelokartą.
  • Do 24.08.2018 r. wykonanie co najmniej 3 płatności kartą na łączną kwotę minimum 100 zł.
  • Do 07.09.2018 r. odebranie wiadomość e-mail o przyznaniu premii.
  • Do 14.09.2018 r. uzupełnienie danych do wypłaty premii na stronie promocji.
  • Do 21.09.2018 r. – wypłata premii.

EnveloKonto z premią 50 zł envelobank

Konto osobiste EnveloKonto można zawrzeć za pośrednictwem kuriera, przez wizytę na poczcie lub za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego. W przypadku przelewu weryfikacyjnego powinien on wyjść z konta, które było zakładane osobiście a nie przez internet. Konto EnveloKonto jest bezpłatne – nie ma opłat miesięcznych za prowadzenie, jest za to opłata za kartę debetową w wysokości 5 zł. Można jej uniknąć wykonując co najmniej jedną transakcję bezgotówkową (w poprzednim miesiącu) oraz zasilając EnveloKonto kwotą minimum 1.000 zł. Osoby do 26-go roku życia nie płacą nic za kartę. Bezpłatne są wszystkie wypłaty z bankomatów krajowych oraz przelewy internetowe. Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z (lub powrotem do) EnveloBankiem w zamian za 50 zł zapraszam tutaj:

EnveloKonto z premią 50 zł envelobank


Dodatkowo również w promocji EnveloBonus można otrzymywać zwrot za koszty wysyłki przy płatnością kartą debetową EnveloBanku. Przy zakupach w internecie na kwotę minimum 30 zł i wyboru wysyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej (np. Pocztex, paczka pocztowa, list polecony) oraz płatności pay-by-link z EnveloKonta lub za pomocą karty debetowej otrzymamy 2 zł zwrotu, a przy co 10-tej przesyłce – 10 zł. Należy w ciągu 30 dni zalogować się w bankowości internetowej EnveloBanku i wpisać numer opłaconej przesyłki. Maksymalnie można otrzymać 20 zł miesięcznie oraz 200 zł rocznie. W przypadku tej promocji należy zgodzić się na przetwarzanie danych marketingowych przez EnveloBank.


Regulamin Programu „EnveloBonus za e-zakupy”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.