Ranking lokat krótkoterminowych wrzesień 2017

Ranking lokat krótkoterminowych wrzesień 2017

Witam. Po ponad miesięcznej przerwie (spowodowanej przeprowadzką i urządzaniem mieszkania, a też bardzo ciężką sytuacją w pracy) wracam do prowadzenia bloga. Póki co we wrześniu będzie to „na połowę mocy” ale postaram się zamieszczać najważniejsze artykuły. Na pierwszy rzut idzie ranking lokat krótkoterminowych wrzesień 2017. Czyli esencja tego, co jest najważniejsze na mojej stronie – lokat. Od kilku miesięcy widać nieznaczny, lecz stały progres w góry, co niewątpliwie cieszy. We wrześniu najlepsze lokaty znajdują się w Inbanku, Idea Banku oraz Getin Banku. Zapraszam do zapoznania się z rankingiem, jak również do przejrzenia pozostałych moich rankingów: kont oszczędnościowych oraz z lokat długoterminowych, które niedługo zaktualizuję. Zapraszam również do przejrzenia zestawienia najlepszych lokat, czyli lokat z oprocentowaniem powyżej 2,50%, ale które można założyć z reguły tylko raz jako nowy klient. 


Ranking lokat krótkoterminowych wrzesień 2017

Ranking lokat na 3 miesiące:

Ranking lokat na 4 miesiące:

Ranking lokat na 6 miesięcy:

Ranking lokat na 9 miesięcy:

Ranking lokat na pozostałe okresy:

K – Wymagane konto osobiste. N – Wymagana wpłata nowych środków.


Co cieszy zaczynają pojawiać się propozycje lokat krótkoterminowych, które swoim oprocentowaniem przekraczają stawkę 2,50%. Co raz więcej jest także propozycji z oprocentowaniem ponad 2%, co jeszcze kilka miesięcy temu nie było tak popularne. Co prawda liderzy ciągle są ciągle Ci sami ale na to już nikt nie ma wpływu. Stawka 2% z przodu pojawiła się także w Alior Banku.


*** W rankingu znajdują się lokaty na nowe środki, lecz nie biorę pod uwagę lokat na tzw. start, czyli lokat, które można założyć tylko raz jako nowy klient. Pod uwagę biorę tylko najlepsze lokaty dla danego okresu z oprocentowaniem co najmniej 1,50%. Minimalna kwota lokaty musi wynosić 20.000 zł, ponieważ dużo banków proponuje nawet 3% ale tylko do kwoty 10.000 zł. Ranking staram się w miarę moich możliwości na bieżącą aktualizować.


 Zmiany:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.