Ranking lokat krótkoterminowych lipiec 2017

Ranking kont oszczędnościowych

Ranking lokat krótkoterminowych lipiec 2017

Witam. Jest poniedziałek – pierwszy roboczy dzień nowego miesiąca więc na mojej stronie pojawia się najnowszy ranking lokat krótkoterminowych lipiec 2017.  Lipiec, tak samo jak czerwiec, rozpoczyna się całkiem dobrze z kilkoma lokatami z oprocentowaniem 2,30% – 2,50%. Stawkę 2,50% na lokacie krótkoterminowej można otrzymać w Nest Banku oraz Idea Banku. Poza tym, trochę z zaskoczenia, podrosło oprocentowanie niektórych lokat także w innych bankach, które do tej pory tak aktywnie nie walczyły o nasze oszczędności. M.in wrócił do gry Alior Bank. Jak zwykle zapraszam do zapoznania się z rankingiem, jak również do przejrzenia pozostałych moich rankingów: kont oszczędnościowych oraz z lokat długoterminowych. Zapraszam również do przejrzenia zestawienia najlepszych lokat, czyli lokat z oprocentowaniem powyżej 2,50%, ale które można założyć z reguły tylko raz jako nowy klient. 


Ranking lokat krótkoterminowych lipiec 2017

Ranking lokat na 3 miesiące:

Ranking lokat na 4 miesiące:

Ranking lokat na 6 miesięcy:

Ranking lokat na 9 miesięcy:

Ranking lokat na pozostałe okresy:

K – Wymagane konto osobiste. N – Wymagana wpłata nowych środków.


Po raz kolejny pojawiła się Lokata Deklasująca (XII) w BGŻ Optimie,dwie lokaty na nowe środki zaoferował także Alior Bank, a oprocentowanie wrosło także w Eurobanku, również dla lokaty na nowe środki. Z zestawienia za to po zmianach zniknął Bank BGŻ BNP Paribas, oprocentowanie spadło także w Orange Finanse i Getin Banku. Ale więcej jest wzrostów oprocentowania niż spadków.


*** W rankingu znajdują się lokaty na nowe środki, lecz nie biorę pod uwagę lokat na tzw. start, czyli lokat, które można założyć tylko raz jako nowy klient. Pod uwagę biorę tylko najlepsze lokaty dla danego okresu z oprocentowaniem co najmniej 1,50%. Minimalna kwota lokaty musi wynosić 20.000 zł, ponieważ dużo banków proponuje 3% ale tylko do kwoty 10.000 zł. Ranking staram się w miarę moich możliwości na bieżącą aktualizować.


 Zmiany:

  • 07.07 – Aktualizacja oprocentowania w Plus Banku i Toyota Banku.
  • 18.07 – Aktualizacja rankingu o aktualne oprocentowanie.
  • 24.07 – Podwyższenie oprocentowania w Inbanku.
  • 24.07 – Powrót Lokaty Wielki Procent na 1 i 5 miesięcy.
  • 25.07 – Podwyższenie oprocentowania lokat w Nest Banku.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.