Ranking lokat długoterminowych lipiec 2017

Ranking kont oszczędnościowych

Ranking lokat długoterminowych czerwiec 2017

Witam. Po pierwszych rankinach na mojej stronie czas na kolejny ranking – ranking lokat długoterminowych lipiecc 2017. W przypadku lokat krótkoterminowych trochę ostatnio się dzieje, w przypadku lokat długoterminowych brak jest większych zmian z pewnym ale. Niektóre banki podwyższyły oprocentowanie lokat mocno długoterminowych – na 36 miesięcy. Liderzy to niezmiennie: Inbank, BOŚ Bank, Idea Bank oraz Toyota Bank. Standardowo zapraszam do przejrzenia rankingu jak też do zapoznania się z pozostałymi moimi rankingami: kont oszczędnościowych oraz lokat krótkoterminowych. Zapraszam również do przejrzenia zestawienia najlepszych lokat, czyli lokat z oprocentowaniem co najmniej 3%, ale które można założyć z reguły tylko raz jako nowy klient. 


Ranking lokat długoterminowych lipiec 2017

Ranking lokat na 12 miesięcy:

Ranking lokat na 24 miesiące:

Ranking lokat na 36 miesięcy:

Ranking lokat na pozostałe okresy:

K – Wymagane konto osobiste. N – Wymagana wpłata nowych środków.


Tak jak napisałem na wstępie – brak jest większych zmian. Choć oprocentowanie na lokatach 2- i 3-letnich oprocentowanie podwyższył Eurobank. Za to (po raz kolejny) spadło oprocentowanie w Getin Banku oraz Noble Banku (Lokaty Rentierskie).


Zmiany:

  • 25.07 – Zmiana oprocentowania w Nest Banku oraz Inbanku.

2 Komentarze

  1. Patrząc po rosnącej inflacji, chyba nie warto teraz wkładać pieniędzy na dłużej niż 12 miesięcy. Jest szansa (albo ryzyko – to dla kredytobiorców), że stopy za kilka miesięcy pójdą trochę w górę i lokaty też się trochę przesuną.
    Tak czy inaczej za 2,5% to chyba lepiej poszukać kont oszczędnościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.