Promocje bankowe – raport czerwiec 2017

Promocje bankowe – raport czerwiec 2017Witam. Tym razem dosłownie z jednodniowym opóźnieniem publikuję na swojej stronie cykliczny artykuł pod tytułem „Promocje bankowe – raport czerwiec 2017”. Jest to raport moich skromnych (a może i nie) sukcesów w korzystaniu z dostępnych promocji bankowych.  Standardowo piszę ile, za co i w jaki sposób udało się dorobić ekstra dzięki uprzejmości naszych polskich banków.  Maj był bardzo dobrym miesiącem, dzięki czemu przekroczyliśmy (razem z moją drugą połówką) znacznie barierę 6.500 zł. Czerwiec to znowu stabilizacja i oczekiwanie. Zapraszam do przejrzenia krótkiego raportu.

W czerwcu nic oczekiwanego się w sumie nie działo. Nie mamy już wpływów z T-Mobile Usługi Bankowe ze względu na brak produktu kredytowego. Ja w sumie nie otrzymałem żadnego wpływu, a moja narzeczona otrzymała 50 zł od Citibanku. I to wszystko. Trochę słabo to wygląda w porównaniu do kwoty 380 zł z maja. Ale każde wpływy cieszą, w przyszłych miesiącach widoki na premie są bardziej optymistyczne. Przy okazji po raz kolejny planuje zrobić porządek z kontami oraz promocjami bo ostatnio mocno się u nas to pokomplikowało.

Moje premie z promocji bankowych:

  • Łącznie od początku roku – 315 zł.
  • Łącznie od początku prowadzenia bloga (kwiecień 2014) – 3.502,67 zł.
  • Łącznie wszystkie premie razem z narzeczoną – 6.930,77 zł.

Zbliżamy się do kwoty 7.000 zł otrzymanym od naszych kochanych polskich banków. Więcej o tym pisałem miesiąc temu tutaj. Wracając do tematu kont. Przyszłe pewne wpływy to jeszcze 2 x 50 zł od Citibanku dla mojej narzeczonej oraz 2 x 140 zł za lokaty w Toyota Banku. Z nowej promocji Toyota Banku nie skorzystamy bo brak nam wolnych środków. Niestety zaniedbałem ostatnio temat (jak też trochę bloga) i promocję BZ WBK z premią 150 zł po prostu przegapiłem. Za to mojej lubej nie udało się założyć Nest Konta z premią 100 zł z dwóch powodów: najpierw odrzucony wniosek ze względu na fakt, że przelew weryfikacyjny nie był z konta otwieranego osobiście, później zabrakło daty ważności dowodu na wniosku. Spróbujemy jeszcze raz z premią 75 zł w przedłużonej promocji Nest Banku. Dokładnie dzisiaj też złożymy wniosku o Konto Optymalne z premią 110 zł i do 300 zł w Banku BGŻ BNP Paribas. Z tych promocji powinniśmy dostać dodatkowe premie jeszcze w tym roku.


Poniżej standardowo zamieszczam odnośnik do aktualnych obecnie promocji bankowych.


NAJLEPSZE PROMOCJE BANKOWE

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.