Ponownie łatwe 100 zł za inwestowanie + 100 zł za konto w ING Banku Śląskim

100 zł za inwestowanie

Do ING Banku Śląskiego powróciła promocja dzięki której w prosty (i odmienny od innych promocji bankowych) sposób można zyskać 100 zł premii. W promocji 100 zł za regularne inwestowanie za zainwestowanie 750 zł z fundusze za pośrednictwem ING można otrzymać tytułowe 100 zł premii. Na początek trzeba tym razem wpłacić 250 zł, oraz przynajmniej 2 razy po 250 zł w kolejnych miesiącach. Promocja dotyczy dotychczasowych i nowych klientów ING i można ją połączyć z promocją 100 zł za otwarcie Konta. W zamian za deklarację regularnych wpłat ING Bank Śląski wypłaci premię w wysokości 100 zł. Promocja 100 zł za regularne inwestowanie trwa do 29.09.2017 r.

Aby otrzymać 100 zł za inwestowanie należy:
 • Posiadać konto osobiste lub konto oszczędnościowe w ING Banku Ślaskim z dostępem do bankowości internetowej.
 • Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych marketingowych.
 • Wypełnić ankietę odpowiedzialności (inwestycyjną).
 • Podpisać z ING Umowę o świadczenie usług przyjmowania i przekazywania zleceń nabycia lub odkupienia tytułów uczestnictwa w instytucjach wspólnego inwestowania.
 • W dniu 17.07.2017 r. nie posiadać jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych na rejestrach otwartych za podstawie zawartej w z ING Umowy.
 • Poprzez bankowość internetową:
  • Zlecić otwarcie nowego rejestru w funduszach inwestycyjnych.
  • Dokonać wpłaty na nabycie jednostki uczestnictwa w wysokości co najmniej 250 zł.
  • Złożyć dyspozycję regularnego inwestowania w kwocie co najmniej 250 zł.
 • Do 30.11.2017 r. co najmniej dwa razy nabyć jednostki uczestnictwa w ramach dyspozycji regularnego inwestowania.
 • W dniu wypłaty premii (15.12.2017 r.) posiadać konto osobiste lub oszczędnościowe oraz posiadać jednostki uczestnictwa na otwartym rejestrze.
 • W okresie od 17.07.2017 r. do 15.12.2017 r. nie wypłacić nie odkupywać jednostek uczestnictwa z otwartego rejestru.

Jak już napisałem na początku promocję można połączyć z akcją 100 zł za otwarcie Konta i zgarnąć łącznie 200 zł w obu promocjach. Właściwie ten sposób wykorzystałem ja – najpierw otrzymałem 100 zł za konto, a później 100 zł za inwestowanie (którego póki co nie zlikwidowałem). A właściwie dostałem nawet jeszcze dodatkowe 50 zł. za otwarcie konta z polecenia. W każdym razie w ramach promocji w której otrzymujemy 100 zł za inwestowanie należy zadeklarować regularne inwestowanie przez co najmniej 12 miesięcy. Ale niespełnienie tego warunku po otrzymaniu premii nie skutkuje żadnymi sankcjami – ING nie upomni się o zwrot wypłaconej premii.

Tak jak poprzednio można skorzystać z 3 przygotowanych pakietów funduszy lub wybrać samodzielnie jeden z funduszy inwestycyjnych. Można wybrać Pakiet Ostrożny, na którym ryzyko jakichkolwiek strat jest bardzo niewielkie, lub Pakiet Umiarkowany lub Dynamiczny, na których można zarobić, ale i stracić trochę więcej (w obie strony). Ale dalsza (a nawet ta oparta tylko chęci zdobycia premii) współpraca z ING pod względem inwestowania powinna być przez każdego przemyślana. Z inwestowania można wycofać się w każdej chwili bez żadnych konsekwencji, oczywiście po bieżącej wycenie. Należy tylko pamiętać, że tym razem trzeba wpłacać po 250 zł (wcześniej było to tylko 100 zł, a w niektórych przypadkach nawet 50 zł).

100 zł za inwestowanie


Podsumowując to bardzo dobra akcja ING, dzięki której małym nakładem i przy stosunkowo niewielkim ryzyku można otrzymać 100 zł premii. Dodatkowo nowi klienci ING Banku Śląskiego mogą otrzymać 100 zł za otwarcie konta co daje już ładną sumę. Poza tym opisana promocja może być bodźcem do zapoczątkowania przez niektórych z nas regularnego odkładania stosunkowo niewielkich pieniędzy. Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z ING Banku Ślaskim zapraszam do zapoznania się z zasadami promocji 100 zł za otwarcie Konta tutaj:

100 zł za inwestowanie


Regulamin promocji „100 zł za regularne inwestowanie”.

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

 1. Pamelcia napisał(a):

  A ile jest w tym prawdy? Bo mój mąż w Credit Agricole założył konto i miał za to dostać 200zł i nadal śladu po tych pieniądzach nie ma!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.