Premie za polecenie w Citibanku: 150 zł + smartfon LG K3 lub LG K10 za kartę kredytową

polecenie w Citibanku

Citibank nie próżnuje w swoich promocjach z kartami kredytowymi. Ledwo zdążyłem opisać promocję z kuponem 300 zł lub 500 zł na Allegro a dzisiaj (wreszcie) nadrabiam zaległości i opisuję promocję Poleć znajomemu Kartę Kredytową Citibank – edycja Kwiecień 2017. Polecenia w Citibanku cieszyły się swego czasu dużą popularnością ze względu na niesamowicie wysokie premię. Niestety to już historia i obecnie premie za polecenie w Citibanku to 150 zł za polecającego oraz smartfon LG K3 lub LG K10 dla poleconego. Smartfony są wycenianie na 320 zł oraz 525 zł. Aby otrzymać droższą nagrodę należy niestety spełnić warunek zaciągnięcia kredytu. Nowa promocja trwa od 31.07.2017 r.


Promocji Citibanku jest co nie miara. Citibank rozdaje za konto i karty kredytowe różne nagrody o wartości od 200 zl do 500 zł. Z najnowszymi promocjami Citibanku można zapoznać się pod tagiem Citibank.


Standardowo okres karencji (obowiązek braku posiadania jakiejkolwiek głównej karty kredytowej) dla poleconej osoby ustalony został na 01.01.2015 r. Standardowo o kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Wyłączeni są także nierezydenci oraz obywatele lub rezydencji podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki. Polecającym może być osoba, która posiada w Citibanku dowolną kartę kredytową.

polecenie w Citibanku

Aby przystąpić do promocji i otrzymać premie za polecenie w Citibanku należy wypełnić specjalny formularz na stronie promocji. Należy podać dane osoby poleconej: imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Polecająca osoba oprócz tych danych powinna także wpisać swój numer PESEL. Osoba polecająca za skuteczne polecenia może otrzymać 150 zł – maksymalnie za 5 poleceń może otrzymać 750 zł. Osoba polecona może otrzymać jedną z dwóch nagród – telefon LG K3 LTE Dual Sim o wartości 320 zł lub telefon LG K10 LTE Dual Sim o wartości 525 zł.

Aby otrzymać premie za polecenie w Citibanku – 150 zł za osobę:
 • Osoba polecona powinna się zalogować do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę kredytową zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.

I właściwie to wszystko jeżeli chodzi o polecenia. Premia wpłynie na konto karty kredytowej polecającego i zmniejszy zadłużenie albo po prostu sprawi, że na karcie będzie nadpłata. O spełnieniu warunków i otrzymaniu premii Citibank poinformuje w bankowości internetowej maksymalnie do końca trzeciego miesiąca, po miesiącu podpisania umowy o kartę kredytową. Do końca tego miesiąca zostanie także wypłacona premia.

Aby otrzymać telefon LG K3 LTE Dual Sim osoba polecona powinna:
 • Do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę kredytową zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
 • Do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu zawarciu umowy wykonać transakcje bezgotówkowe wydaną kartą na kwotę nie niższą niż 500 zł.
Aby otrzymać telefon LG K10 LTE Dual Sim osoba polecona powinna:
 • Do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę kredytową zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
 • Do końca pierwszego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę kredytową:
  • Złożyć dyspozycję dokonania przelewu w ramach limitu karty kredytowej na kwotę co najmniej 500 zł (a przelew taki nie będzie stanowił przelewu na opłacenie rachunków) i rozłożyć ten przelew na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort”, lub:
  • Zawrzeć porozumienie w zakresie Dodatkowego Limitu Kredytu do Umowy o kartę kredytową na kwotę, co najmniej 1.000 zł, udzielanego w formie jednorazowego i nieodnawialnego przelewu rozkładanego na raty w Planie spłat ratalnych„Komfort”, lub:
  • Dokonać kartą transakcje na kwotę co najmniej 500 zł i złożyłyć dyspozycję rozłożenia kwoty przelewu na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort”.

polecenie w Citibanku

Jak widać aby otrzymać otrzymać „droższy” telefon należy zaciągnąć kredyt i dodatkowo rozłożyć go na wcale nie tanie raty. Standardowo przypominam, że do Planu spłat ratalnych dochodzi opłata 20 zł (miesięcznie) i prowizja za rozłożenie na raty – maksymalnie 20% (prowizja jest negocjowana). Licząc bardzo pobieżnie wychodzi maksymalnie do 100 zł dodatkowych opłat pod warunkiem spłaty całego zadłużenia i skasowania rat zaraz po ich rozłożeniu. Taki paradoks, że kredyt w karcie kredytowej opłaca się bardziej niż standardowy kredyt gotówkowy lub raty na karcie.

Dalej już standardowo. O spełnieniu warunków i otrzymaniu premii – jednego z dwóch telefonów – Citibank poinformuje w bankowości internetowej maksymalnie do końca trzeciego miesiąca, po miesiącu podpisania umowy o kartę kredytową. Następnie w ciągu 30 dni telefon zostanie przekazany przez firmę Świat Telefonów na podany bankowi adres korespondencyjny (należy wyrazić zgodę na zwolnienie z tajemnicy bankowe dla ww. firmy).

Polecić można 4 karty: MasterCard World, Citi Simplicity, PremierMiles, BP PAYBACK. Oczywiście najkorzystniejsza jest całkowicie darmowa (bez opłat miesięcznych i rocznych) karta Citi Simplicity. Oczywiście promocję można połączyć z akcją 400 zł premii z kontem Citi Priority  dzięki której można dodatkowe 400 zł o której pisałem tutaj. Dzięki temu można podwoić swoje zyski. Jeżeli ktoś chce skorzystać z akcji a nie ma od kogo otrzymać polecenia to prośba o zostawienie komentarza za adresem e-mail lub napisanie do mnie bezpośrednio na prosteoszczedzanie@gmail.com. W zamian dorzucę coś ekstra. Standardowo więcej informacji (choć naprawdę niewiele ich już zostało) można otrzymać na stronie promocji tutaj. Tam także można wpisać dane osoby poleconej.

polecenie w Citibanku


Akcję można połączyć z promocją 400 zł premii z kontem Citi Priority w ramach której można otrzymać w sumie 400 zł. Promocja ta trwa do 30.06.2017 r. a szczegółach pisałem tutaj:

polecenie w Citibanku


* Standardowo po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwania pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie karty kredytowej. Do wyboru jest dowolna Karta Kredytowa, w tym całkowicie darmowa Simplicity. Po wstępnej weryfikacji i akceptacji wniosek o wydanie karty wysyłany jest za pośrednictwem kuriera – do wniosku należy dołączyć kopię dowodu osobistego oraz dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy).


Polecenie w Citibanku: Regulamin akcji Poleć znajomemu Kartę Kredytową Citibank – edycja Kwiecień 2017.

1 Komentarz

 1. Jestem posiadaczem karty kredytowej w Citibank, chętnie polecę jeszcze 4 osoby. Zainteresowanych nagrodami proszę o nadesłanie imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu w formie smsa na nr tel: 535 122 083. Jeszcze tego samego dnia wyślę polecenie tej osoby oraz wyślę tej osobie smsa potwierdzającego złożenie polecenia. Pozdrawiam i przypominam że polecenia będę mógł składać tylko do końca lipca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.