Promocje bankowe – raport luty 2017

Promocje bankowe – raport luty 2017

Witam. Kolejny raz przedstawiam na swojej stronie cykliczny raport promocje bankowe, czyli podsumowanie moich skromnych, ale stałych wpływów otrzymywanych dzięki dostępnym promocjom bankowym. Prawie od powstania bloga co miesiąc, ostatniego dnia miesiąca, publikuję raport z tego, ile, za co i w jaki sposób udało się dorobić ekstra dzięki uprzejmości naszych banków. Wszędzie naokoło narzekamy, że banki pobierają tylko opłaty i prowizje, w zamian oferując kiepskie produkty. Ja swoim raportem pokazuję, iż dzięki bankom i dostępnym promocjom można otrzymywać całkiem dobry dodatkowy dochód. 

Zeszły miesiąc był jednym z rekordowych, ponieważ ja i moja narzeczona dzięki różnym akcjom zyskaliśmy ponad 430 zł. I to całkiem niespodziewanie. Niestety luty nie zakończył się już tak wielkimi sukcesami. Oboje dostaliśmy właściwie tylko 2 x 15 zł od T-Mobile Usługi Bankowe i nic innego. Czyli w lutym dostaliśmy „tylko” 30 zł a i te wpływy niedługo się dla nas skończą. T-Mobile Usługi Bankowe całkowicie zmienia zasady swojego cashbacku-u, który będzie teraz dostępny tylko dla klientów z produktami kredytowymi (opiszę te zasady niedługo). Na szczęście na widoku pojawia się trochę nowych akcji.

Moje premie z promocji bankowych:

  • Łącznie od początku roku – 70 zł.
  • Łącznie od początku prowadzenia bloga (kwiecień 2014) – 3.257,67 zł.
  • Łącznie wszystkie premie razem z narzeczoną – 6.440,77 zł.

Blisko jest do przekroczenia magicznej kwoty 6.500 zł. Ale stanie się to pewnie dopiero w przyszłym miesiącu. Powinniśmy jeszcze przez kilka miesięcy otrzymywać po 15 zł od T-Mobile Usługi Bankowe. Powinienem też otrzymać 50 zł za polecenie koledze konta w Inteligo, oraz skorzystamy i założymy lokaty w Toyota Banku z premią 140 zł. Zastanawiałem się także nad akcją BZ BWK z premią do 200 zł ale poczekam chyba na lepszą (łagodniejszą) promocję. Także lokaty w Toyota Banku wymagają pewnego wkładu więc nie dam rady spełnić warunków w promocji Citibanku i nie otrzymam niestety 300 zł. Ale to dopiero początek roku więc na pewno pojawi się sporo akcji. Na pewno otrzymam 100 zł od ING Banku Śląskiego – spełniłem już wszystkie warunki promocji. Standardowo poniżej przedstawiam odnośnik do spis aktualnych promocji bankowych.


NAJLEPSZE PROMOCJE BANKOWE

Promocje bankowe raport listopad 2016

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.