Promocje bankowe – raport styczeń 2017

Promocje bankowe – raport styczeń 2017

Witam. Publikuję pierwszy po nowym roku raport promocje bankowe, czyli podsumowanie moich (niestety) skromnych sukcesów związanych z promocjami bankowymi. Pod koniec każdego miesiąca publikują raport z tego, ile, za co i w jaki sposób udało się dorobić ekstra dzięki uprzejmości naszych banków. Wszędzie tylko narzekamy, że banki na nas zarabiają grube pieniądze. Ja tym raportem pokazuje, iż może być zupełnie inaczej. Wszystkich zainteresowanych dodatkowymi zarobkami w wysokości około 100 zł miesięcznie zapraszam do przejrzenia raportu.

W zeszłym miesiącu publikowałem podsumowanie roczne. Ja sam jako jedna osoba osiągnąłem bardzo dobry wynik, bo ponad 1.300 zł. Szczegóły tutaj. Grudzień był bardzo słaby bo opierał się tylko na wpływach z T-Mobile Usługi Bankowe.  Styczeń dosyć niespodziewanie przyniósł bardzo dobre wyniki. Standardowo ja i moja narzeczona dostaliśmy 2 x 15 zł od T-Mobile Usługi Bankowe, dodatkowo otrzymaliśmy także 2 x 40 zł Orange Finanse za próbę zamknięcia konta. Po prostu złożyliśmy wniosek o zamknięcie konta przez internet i dostaliśmy propozycję zostania oraz ofertę zwrotu 40 zł za zakupy w sklepie spożywczym za 40 zł. No grzech nie skorzystać. Tą promocję opiszę już niedługo.

Dodatkowo moja narzeczona otrzymała zaległe 251,50 zł od mBanku oraz 75 zł za przeniesienie numeru do NJU Mobile – promocja, którą opisałem tutaj. W mBanku nie obyło się bez reklamacji ale ostatecznie się udało. Generalnie ja dostałem w styczniu 55 zł  z tyt. promocji bankowych, a moja narzeczona aż 381,50 zł. To bardzo ładny wynik i bardzo dobre otwarcie nowego roku. Standardowo mój cel to wpływy w wysokości 1.000 zł rocznie z promocji bankowych. Z większości niestety jestem wykluczony i plan jest ambitny jak nigdy, ale pojawiają się wciąż nowe możliwości i może nie będzie tak trudno.

Moje premie z promocji bankowych:

  • Łącznie od początku roku – 55 zł.
  • Łącznie od początku prowadzenia bloga (kwiecień 2014) – 3.242,67 zł.
  • Łącznie wszystkie premie razem z narzeczoną – 6.410,77 zł.

W poprzednim miesiącu pękła magiczna kwota 6.000 zł. Pisałem już nie raz co można za te pieniądze kupić. Sporo. Na razie liczę jeszcze na 100 zł od ING Banku Śląskiego, które pojawi się za kilka miesięcy. Mocno zastanawiam się także nad nową promocją BZ WBK z premią 200 zł oraz promocją Citibanku z premią 300 zł. Sam otrzymałbym łącznie dodatkowe 500 zł jeszcze w tym roku. Chyba nie ma się co zastanawiać, trzeba działać skoro z obu promocji mogę skorzystać. Co prawda warunki są co raz trudniejsze do spełnienia ale gra jest warta świeczki. Standardowo poniżej przedstawiam odnośnik do spis aktualnych promocji bankowych.


NAJLEPSZE PROMOCJE BANKOWE

Promocje bankowe raport listopad 2016

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.