Pakiet Lokata na start czyli 3% w Banku BPH/Alior Banku

pakiet lokata na start

Zostałem poproszony przez jednego z moich czytelników o opisanie promocji Pakiet Lokata na start w Banku BPH a właściwie w Alior Banku w ramach działalności przejętej z Banku BPH. Banku BPH został kupiony jaki czas temu przez Alior Bank, oddziały zmieniły nazwy i kolory, ale operacyjnie są to jeszcze 2 banki. Do pełnego połączenia dojdzie za jakiś czas. Alior Bank postanowił zachęcić nowych, potencjalnych klientów nową Lokatą na start z oprocentowaniem 3% na 100 dni. Stawka dobra, ale niestety obowiązuje tylko do kwoty 10.000 zł i przeznaczona jest dla nowych klientów starego Banku BPH.

Promocja Pakiet Lokata na start przeznaczona jest do osób, które od 01.01.2016 r. do 15.01.2017 r. nie posiadały w przejętym BPH rachunku osobistego (indywidualnego i wspólnego). Należy do 20.03.2017 r. założyć Kapitalne Konto lub Maksymalne Konto, ale tylko w byłych placówkach BPH. Ich umiejscowienie można sprawdzić tutaj. Alior Bank nazywa je fachowo Placówki Partnerskie Alior Banku w ramach działalności przejętej z Banku BPH. Lokatę na 100 dni z oprocentowaniem 3% do kwoty 10.000 zł można założyć w dowolnym momencie od otwarcia Kapitalnego Konta lub Maksymalnego Konta, pod warunkiem, że nastąpi to do 20.03.2017 r. Można założyć tylko jedną taką lokatę w ramach promocji Pakiet Lokata na start.

I właściwie to wszystko oprócz pewnego ale. W porównaniu do lokaty z oprocentowaniem 2% zyskujemy ponad 22 zł. Ale w zamian musimy otworzyć Kapitalne Konto lub Maksymalne Konto. Kapitalne Konto kosztuje 9,99 zł miesięcznie bez możliwości uniknięcia tej opłaty. Ale za to nie ma żadnej opłaty za kartę debetową. Z kolei Maksymalne Konto kosztuje 19,99 zł miesięcznie. Można tej opłaty uniknąć zasilając Maksymalne Konto kwotą 7.500 zł. Nie także opłaty za kartę debetową. Zakładając Maksymalne Konto możemy skorzystać Pracowitego Konta Oszczędnościowego z oprocentowaniem 2,25% do kwoty 50.000 zł. Konta w BPH-wskiej części Alior Banku korzyściami nie powalają – wolę otworzyć konto z premią z jedną z poniższych promocji:

pakiet lokata na start


Regulamin Pakietu Lokata na start.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.