Nowe Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium

Konto Oszczędnościowe Profit

Ostatnia promocja na nowe środki w Banku Millennium trwała tylko przez 21 dni. Począwszy od minionego weekendu z oferty Banku Millennium zniknęły wszystkie konta oszczędnościowe (o których pisałem w rankingach kont oszczędnościowych), a w ich miejsce pojawiło się nowe Konto Oszczędnościowe Profit z oprocentowanie 2,50% dla nowych środków do kwoty 100.000 zł oraz 1,70% dla nadwyżki ponad 100.000 zł. Konto Oszczędnościowe Profit to nowa propozycja Banku Millennium choć tak naprawdę niewiele różni się od poprzedniej oferty – Konta Oszczędnościowego. Obecna promocja trwa do 22.04.2017 r.

Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 28.01.2017 r. Nie ma już rozróżnienia dla posiadaczy Konta 360° oraz pozostałych. I słusznie. Promocyjne oprocentowanie trwa przez 92 dni od daty wpłaty nowych środków. Po upływie 92 dni oprocentowanie gwałtownie spada do nieakceptowalnego poziomu wynoszącego od 0,60% do 1,10%.  Nie ma nawet sensu rozpisywania progów dla poszczególnego oprocentowania. Po prostu po minięciu 3 miesięcy należy poszukać innej oferty. Poprzednie rodzaje kont oszczędnościowych pozostają w ofercie Banku Millennium ale nie można już ich otwierać.

Standardowo aby otworzyć Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium należy posiadać konto osobiste – obecnie to Konto 360°. Jest ono bezpłatne po zasileniu kwotą 1.000 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej. Nie jest to trudny warunek do spełnienia a w zamian dostajemy 2,50% do kwoty 100.000 zł. Dodatkowo można założyć bardzo dobrze oprocentowane Konta Oszczędnościowe Walutowe. Wszystkich zainteresowanych Kontem Oszczędnościowym Profit zapraszam tutaj:

Konto Oszczędnościowe Profit


Można założyć także Lokatę Kompletną do kwoty 200.000 zł z oprocentowaniem 2,10% przez pierwsze 6 miesięcy i 1,70% przez następne. Można ją zerwać po 6 miesiącach zachowując wyższe, przyzwoite oprocentowanie. Inne w miarę dobre propozycje to Lokaty Horyzont Zysku do kwoty 100.000 zł na 15 i 18 miesięcy z oprocentowaniem 1,90% oraz na 24 miesiące z oprocentowaniem 2%. Wszystkie wymienione lokaty są dla nowych środków – dzień bazowy to 05.11.2016 r. Można założyć tylko jedną Lokatę Kompletną i Lokatę Horyzont Zysku dla danego okresu. Całkiem dobra jest także Lokata Kompletna do kwoty 10.000 zł z oprocentowaniem od 2,50% do 3% w zależności od rodzaju konta osobistego i sposobu zakładania.


Regulamin promocji Nowe Środki na Koncie Oszczędnościowym Profit.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.