Promocje bankowe raport listopad 2016

Promocje bankowe raport listopad 2016

Witam. Standardowo od prawie dwóch lat na sam koniec miesiąca zamieszczam na swojej stronie raport Promocje bankoweczyli krótkie podsumowanie moich sukcesów związanych z promocjami bankowymi. Za każdym razem ukazuję ile, za co i w jaki sposób udało mi się dorobić dzięki uprzejmości naszych banków. Praktycznie co miesiąc jest to kilkadziesiąt, a czasami nawet kilkaset złotych. Bo przecież nic tak nie cieszy jak wyrwanie bankom kilku złotych z i ich potężnych zysków. Wszystkich zainteresowanych tematem zapraszam do przejrzenia raportu za listopad.

Wrzesień i październik to były dla mnie i dla mojej narzeczonej miesiące rekordowe. Łącznie w ciągu dwóch miesięcy otrzymaliśmy dzięki uprzejmości polskich banków ponad 850 zł miesięcznie. Składały się na to głównie wpływy z Credit Agricole oraz T-Mobile Usługi Bankowe. Niestety czasy rekordowych wpływów już się skończyły. Ale zawsze udaje się co nieco dorobić.

Moje wpływy wpływy w październiku to tylko 15 zł od T-Mobile Usługi Bankowe. Będę chciał zmienić typ konta na Premium od przyszłego miesiąca aby wpływy te wynosiły o 10 zł więcej. W każdym razie u mnie to wszystko. Moja narzeczona za to otrzymała także 15 zł od T-Mobile Usługi Bankowe oraz 100 zł od mBanku. Jedne zaległe 50 zł za poprzedni miesiąc drugie już w terminie za bieżący. Łacznie otrzymaliśmy więc w listopadzie 130 zł z tytułu uczestniczenia w promocjach bankowych. W przyszłym miesiącu (lub za 2) wpłynie jeszcze ekstra premia od mBanku w wysokości 240 zł. To znacząco podbije wyniki.

Moje premie z promocji bankowych:
  • Łącznie od początku roku – 1.286,07 zł.
  • Łącznie od początku prowadzenia bloga (kwiecień 2014) – 3.172,67 zł.
  • Łącznie wszystkie premie razem z narzeczoną – 5.974,27 zł.

Do kwoty 6.000 zł niestety zabrakło ponad 25 zł. Ale ta granica już na pewno zostanie przekroczona w przyszłym miesiącu. Jak zawsze podkreślam, że średnia miesięczna na głowę z tyt. promocji bankowych wynosi ponad 100 zł. To sporo, jeżeli weźmiemy pod uwagę dodatkowy fakt, że kosztów praktycznie brak. Jeżeli chodzi o przyszłe wpływy to ja założyłem konto w ING Banku Śląskim z premią 100 zł. Rozglądam się także za jakimś bankiem, aby z korzyścią zlikwidować konto w Credit Agricole i zgarnąć dodatkowe 100 zł. To na razie tyle. Standardowo niżej można zapoznać się z dostępnymi promocjami bankowymi. Wiele z nich kończy się niestety dzisiaj.


Z aktualnym propozycjami banków można się zapoznać tutaj:

NAJLEPSZE PROMOCJE BANKOWE

Promocje bankowe raport listopad 2016

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.