mBiznes 150 zł na start czyli 150 zł i 600 zł za mBiznes konto Start w mBanku

mBiznes 150 zł na start

Promocji bankowych dla klientów indywidualnych (detalicznych) nie brakuje. Za to promocji dla klientów firmowych nie ma za dużo. Jedną z „nieustających” promocji jest bardzo dobra akcja mBanku 600 zł na ZUS z mBiznes konto Start w ramach której nowi klienci mBanku dostają łącznie 600 zł za płatności ZUS. Dodatkowo w ramach nowej promocji mBiznes 150 zł na start można otrzymać dodatkowe 150 zł od Bankier.pl. Czyli klienci firmowi (przedsiębiorcy) mogą dzięki tym dwóm akcjom otrzymać aż 750 zł. Warunki są banalne do spełnienia a promocje zostały przedłużone do 30.12.2016 r. 

Z promocji 600 zł na ZUS z mBiznes konto Start mogą skorzystać przedsiębiorcy* którzy nie posiadali do tej pory rachunku firmowego w mBanku dla danego numeru NIP. Należy oczywiście zawrzeć umowę o mBiznes konto Start, w okresie kolejnych 12 miesięcy dokonywać z otwartego konta płatności składek ZUS na kwotę minimum 250 zł oraz wykonywać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową miesięcznie. Za spełnienie tych warunków mBank wypłaca po 50 zł przez kolejne 12 miesięcy, czyli łącznie 600 zł.

mBiznes 150 zł na star

I to właściwie wszystko. Dodatkowo w ramach promocji mBiznes 150 zł na start można do premii wypłacanej przez mBank dorzucić 150 zł premii od Bankier.pl. Jedyne co trzeba zrobić to otworzyć mBiznes konto Start za pośrednictwem strony promocji Bankiera, zaznaczyć odpowiednie zgody oraz uzupełnić w odpowiednim czasie dane do wypłaty premii.

mBiznes 150 zł na start – warunki promocji:

  • Rejestracja na stronie promocji oraz złożenie wniosku o mBiznes konto Start.
  • Wyrażenie zgody na ujawnienie Bankierowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia otwarcia konta i spełnienia warunków promocji.
  • Zawarcie w ciągu 1 miesiąca umowy o mBiznes konto Start.
  • Uzupełnienie na stronie promocji numeru rachunku do wypłaty premii.

zgarnij-premie

Premia w wysokości 150 zł może zostać przekazana jedynie na otwarte w ramach promocji mBiznes 150 zł na start konto firmowe w mBanku. O przyznaniu premii każdy uczestnik zostanie powiadomiony najpóźniej do 24.02.2017 r. za pośrednictwem wiadomości e-mail a premią wpłynie w ciągu 2 tygodni od tego powiadomienia. Należy oczywiście wcześniej uzupełnić na stronie promocji informacje o numer otwartego konta. I to właściwie wszystko. Łącznie dzięki oby promocjom można otrzymać aż 750 zł premii. Tak naprawdę to prawie za nic. Wszystkich zainteresowanych tą bardzo dobrą promocją zapraszam tutaj:

mBiznes 150 zł na start


mBiznes konto Start to:

  • 0 zł za prowadzenie konta przez 12 miesięcy.
  • 0 zł za przelewy do ZUS i US.
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Euronet, BZ WBK, Planet Cash i wpłaty gotówki w 2225 wpłatomatach.
  • 0 zł za 5 pierwszych przelewów internetowych w pierwszym miesiącu (opłata za przelew poza pakietem wynosi 1,50 zł).

W kolejnych miesiącach pakiet 5 bezpłatnych przelewów dostępny jest pod warunkiem wykonania minimum jednego przelewu do ZUS w miesiącu poprzedzającym. Jeśli korzystamy z promocji to taki przelew zostanie wykonany, czyli co miesiąc będzie dostępny pakiet 5 bezpłatnych przelewów. Opłata za kartę (nawet jeśli jest nieaktywna) wynosi  5 zł. Jeżeli suma transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą wyniesie ponad 200 zł opłata nie jest pobierana. Po 12 miesiącach mBiznes konto Start zostanie przekształcone w mBiznes konto Komfort. Można je w każdej chwili zamknąć.


*Osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, spółki cywilne, jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, spółdzielnie.


REGULAMIN PROMOCJI „mBiznes 150 zł na start”.

Regulamin Promocji „600 zł na ZUS z mBiznes konto Start”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.