Bardzo dobra Lokata na Nowe Środki w Getin Banku

lokata na nowe środki

W ciągu ostatnich dwóch dni pojawiły się dwie bardzo dobre krótkoterminowe lokaty: Lokata Wystrzałowa w BGŻ Optimie oraz Lokata Czwórka Plus w Idea Banku. Oprocentowanie tych lokat to odpowiednio 2,50% oraz 2,30%. Pojawiła się także, a właściwie zmieniona została od 17.11.2016 r. oferta Lokaty na Nowe Środki w Getin Banku. Obecnie można założyć 4-miesięczną Lokatę na Nowe Środki (II) z bardzo dobrym oprocentowaniem w wysokości 2,40%. To podwyżka o 0,20%. Taka stawka sprawia, że (e)Lokata na Nowe Środki plasuje się pomiędzy wspomnianymi dwiema lokatami z jednym ale. Lokata na Nowe Środki w Getin Banku nie wymaga posiadania konta osobistego. Oferta ważna jest do 27.11.2016 r.

Nowe środki* w Getin Banku to nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 31.08.2016 r. Oferta jest co miesiąc przedłużana – to obecnie już 8 edycja Lokaty na Nowe Środki. Można założyć tylko jedną Lokatę na Nowe Środki w ramach bieżącej oferty. Minimalna kwota jaką można ulokować to 500 zł, maksymalna to 200.000 zł. Getin Bank daje 7 dni na opłacenie wniosku o otwarte Lokaty na Nowe Środki w Getin Banku. Można ją założyć całkowicie online wtedy dostaje ona przydomek e-. I to właściwie wszystko. O pozostałej ofercie Getin Banku pisałem tutaj, a wszystkich zainteresowanych e-Lokatą na Nowe Środki w Getin Banku zapraszam tutaj:

lokata na nowe środki


* Dostępna kwota Nowych Środków jest automatycznie pomniejszana o kwotę lokat założonych z nowych środków po 31.08.2016 r. (założone od 01.08.2016 r. wszystkie lokaty w ramach promocji: „Lokata. na Nowe Środki II – 2 edycja”, „e-Lokata na Nowe Środki II – 2 edycja”, „Lokata. na Nowe Środki II – 3 edycja”, „e-Lokata na Nowe Środki II – 3 edycja”, „Lokata. na Nowe Środki II – 4 edycja”, „e-Lokata na Nowe Środki II – 4 edycja”, „Lokata na Nowe Środki II – 5 edycja”, „e-Lokata na Nowe Środki II – 5 edycja”, „Lokata. na Nowe Środki II – 6 edycja”, „e-Lokata na Nowe Środki II – 6 edycja”, „Lokata. na Nowe Środki II – 7 edycja”, „e-Lokata na Nowe Środki II – 7 edycja”, „Lokata. na Nowe Środki II – 8 edycja”, „e-Lokata na Nowe Środki II – 8 edycja”).


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.