Wakacyjny wypas czyli 10GB za 9 zł na wakacje w Virgin Mobile

wakacyjny wypas

Orange oferuje swoim klientom pakiet 6GB za 6 zł na wakacje. Taką samą drogą poszła sieć Virgin Mobile, która oferuje swoim klientom pakiet 10GB za 9 zł w ramach promocji Pakiet#WAKACYJNY_WYPAS. Promocja (którą łatwiej nazwać Wakacyjny wypas) trwa do 31.08.2016 r., a praktycznie można z niej korzystać co miesiąc.

Z promocji Wakacyjny wypas mogą skorzystać wszyscy Abonenci taryfy Oferta Virgin Mobile Polska #ChcęWszystko oprócz jednego przypadku. Z oferty nie można skorzystać na numerach zakupionych na numerach zakupionych w ramach promocji #DarmowyStarter. Aby aktywować pakiet należy wpisać kod *222*1#. Pakiet jest ważny 30 dni a kolejny pakiet w ramach Wakacyjnego wypadu można aktywować dopiero po 30 dniach.

Aby sprawdzić stan pakietu należy wpisać kod *108#. Niewykorzystane środki przepadają a w przypadku utraty ważności połączeń wychodzących korzystanie  z pakietu będzie możliwe po pod warunkiem wykonania doładowania. Pakiet może być oczywiście wykorzystany jedynie na terenie Polski. Opłata za aktywację pakietu Wakacyjny wypas pobierana jest ze stanu konta – trzeba mieć odpowiednią kwotę na koncie.

wakacyjny wypas

I jeszcze info ze strony Virgin Mobile: Ciesz się 10 GB przez 30 dni lub zgodnie z ważnością pakietów #WSZYSTKO albo #FREEMIUM (jeżeli z nich korzystasz). Dlatego #WAKACYJNY_WYPAS najkorzystniej jest włączyć zaraz po aktywacji pakietu #WSZYSTKO lub #FREEMIUM.

Regulamin promocji Pakiet Wakacyjny Wypas.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.