Internetowe Konto Godne Polecenia ponownie na 4%

Internetowe Konto Godne Polecenia

BZ WBK zdecydował się na przedłużenie swojej promocji związanej z Kontem Godnym Polecenia zakładanym przez internet. W ramach promocji Konto na 4% – edycja 2 można ponownie założyć do 31.08.2016 r. Internetowe Konto Godne Polecenia z oprocentowaniem 4% do 4.000 zł. Internetowe Konto Godne Polecenia jest bezpłatne a w ramach promocji nie jest także pobierana opłata za kartę debetową. Promocyjne warunki będą obowiązywać do 30.06.2017 r. 

Internetowe Konto Godne Polecenia w poprzednich miesiącach można było otworzyć w ramach różnych promocji. Czy nadal będzie taka tendencja – nie wiadomo. Aby skorzystać z promocji należy złożyć wniosek o otwarcie Konta Godnego Polecenia z usługami bankowości elektronicznej BZWBK24 w promocji Konto na 4% – edycja 2, składany za pośrednictwem Internetu, lub wniosek o Konto Godne Polecenia z usługami bankowości elektronicznej BZWBK24, składany za pośrednictwem telefonu lub poprzez aplikację mobilną BZWBK24. Konta zakładane w placówkach BZ WBK nie wejdą do promocji.

Tak jak poprzednio nie ma obowiązku bycia nowym klientem. Internetowe Konto Godne Polecenia w ramach obecnej promocji można otworzyć jedynie za pośrednictwem kuriera. Ponownie BZ WBK dopuszcza otwarcie do 3 kont w ramach promocji Konto na 4% – edycja 2. Choć podobno rekordzista otworzył 27 takich kont…

konto godne polecenia promocja na 4

Aby nie płacić opłaty za obsługę karty płatniczej należy:

  • Nie złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych.
  • Wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną.

W ramach promocji związanej z kartą MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni BZ WBK nie będzie pobierał opłaty za obsługę miesięczną, sprawdzenie salda w bankomacie czy wygenerowanie historii operacji w bankomacie. Po okresie promocji, tj. po 30.06.2017 r. będą pobierane standardowe opłaty.

Konto Godne Polecenia to:

  • 0 zł za prowadzenie konta.
  • 0 zł za obsługę karty w ramach promocji Konto na 4% – edycja 2.
  • 0 zł za wypłatę z wszystkich bankomatów w Polsce.
  • 0 zł za 5 przelewów internetowych (za każdy kolejny sms-kod 20 gr).

Podsumowując przedłużona promocja Konto na 4% – edycja 2 to kolejna okazja, aby na niecały rok otrzymać oprocentowanie w wysokości 4% do kwoty 4.000 zł, a tak naprawdę 12.000 zł. I to na koncie bez opłaty a pieniądze dostępne są na każde żądanie. W świetle spadającego oprocentowania lokat to naprawdę dobra oferta. Wszystkich zainteresowanych Kontem Godnym Polecenia z oprocentowaniem 4% zapraszam tutaj:

Internetowe Konto Godne Polecenia

1 Komentarz

  1. BZ WBK ostatnio skupia się tylko na tym że pozyskać nowych klientów, a gdy już tacy złapią się sieć to po roku, dwóch podwyższa im opłaty za prowadzenie konta. Rok temu bank wprowadził klientom konta Godne Polecenia, opłatę za kartę do 7 zł miesięcznie a w tym roku wprowadził opłaty za przelewy. Ciekawe co przyniesie ze sobą kolejny rok?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.