Ranking lokat długoterminowych czerwiec 2016

Ranking lokat długoterminowych czerwiec 2016

Witam. Minęła połowa miesiąca więc na mojej stronie dawno już powinien pojawić się ranking lokat długoterminowych czerwiec 2016. Ze względu na ilość pojawiających się lokat i promocji bankowych w tym miesiącu wszystkie rankingi pojawiają się na blogu z opóźnieniem. O ile przypadku lokat krótkoterminowych dochodzi do stosunkowo wielu zmian to w przypadku lokat długoterminowych panuje zastój. Chodź jest kilka zmian. Standardowo najlepiej oprocentowane są lokat na 2 i 3 lata. Zapraszam do przejrzenia rankingu jak też do zapoznania się z pozostałymi rankingami: kont oszczędnościowych oraz lokat krótkoterminowych. Zapraszam również do przejrzenia zestawienia najlepszych lokat, czyli lokat z oprocentowaniem co najmniej 3%, ale które można założyć z reguły tylko raz jako nowy klient.


Ranking lokat długoterminowych czerwiec 2016


Ranking lokat na 12 miesięcy:


Ranking lokat na 24 miesiące:


Ranking lokat na 36 miesięcy:


Ranking lokat na pozostałe okresy:

K – Wymagane konto osobiste. N – Wymagana wpłata nowych środków.


Na podwyższenie oprocentowania lokat długoterminowych zdecydował się w Eurobank. I to dosyć solidnie bo w niektórych przypadkach nawet o 0,50%. Oprocentowanie lokat długoterminowych podwyższył także nieznacznie Idea Bank. Zaktualizowałem także oprocentowanie lokat, a właściwie Lokaty MAXI w Banku Pocztowym. Standardowo najlepszą lokatą długoterminową z oprocentowaniem 3% jest ponownie Lokata Rentierska Gold w Noble Banku. Na oprocentowanie co najmniej 2,75% można także liczyć jeszcze w BOŚ Banku, Toyota Banku, Idea Banku oraz Alior Banku. Nieznacznie mniej oferuje Bank Smart.


Zmiany:

  • 18.06 – Zmiana oprocentowania lokat w Idea Banku.
  • 27.06 – Zmiana oprocentowania lokat w Alior Banku.

2 Komentarze

  1. Ja mam na 36 miesięcy w getinie i widzę że w rankingu wiedzie on prym. No ale to mne nie dziwi zupełnie, bo getin super się rozwija, co po ofertach bardzo widać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.