Bonus na Allegro czyli 100 zł za iKonto w BGŻ BNP Paribas

bonus na allegro bgż bnp paribas

Wczoraj skończyła się promocja Premia z kontem w ramach której można otrzymać 100 zł za aktywne używanie konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. Jednocześnie pojawiła się promocja Bonus na Allegro w ramach której można otrzymać również 100 zł ale do wydania na Allegro w zamian za założenie i aktywne używanie konta osobistego w Banku BGŻ BNP Paribas. Promocja Bonus na Allegro trwa do 28.06.2016 r. lub do osiągnięcia 1000 uczestników. Czyli raczej na pewno do wyznaczonego terminu.

Organizatorem nowej akcji Bonus na Allegro jest dobrze znana z poprzednich edycji Ad Astra Sp. z o.o. Promocja Bonus na Allegro skierowana jest jedynie dla całkowicie nowych Banku BGŻ BNP Paribas, którzy nie są i nie byli nigdy posiadaczami czy współposiadaczami konta osobistego w połączonym banku, jak też w Banku BGŻ czy BNP Paribas Banku. Standardowo trzeba mieć ukończone 18 lat i pełną zdolność do czynności prawnych.

Aby wziął udział w promocji Bonus na Allegro należy zarejestrować się na specjalnej stronie promocji:

bonus na allegro bgż bnp paribas warunki

Następnie należy:

  • Wypełnić i wysłać formularz rejestracyjny wpisując swoje imię i nazwisko, telefon oraz adres e-mail.
  • Wyrazić zgodę na przetwarzanie przez organizatora (Ad Astra Sp. z o.o.) danych osobowych oraz na ich przekazanie do Banku BGŻ BNP Paribas w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji a także upoważnić Bank BGŻ BNP Paribas do przekazania organizatorowi wyżej wymienionych informacji w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji.
  • Po wysłaniu formularza należy do 30.06.2016 r. zawrzeć Umowę Ramową – otworzyć Konto Osobiste iKonto wraz kartą debetową z wykorzystaniem linka umieszczonego na stronie promocji.
  • W okresie od 01.07.2016 r. do 15.08.2016 r. wykonać transakcje gotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł.
  • Na dzień 31.08.2016 r. być posiadaczem konta osobistego w BGŻ BNP Paribas Banku.

Premią po spełnieniu warunków promocji Bonus na Allegro jest kupon o wartości 100 zł do wydania na Allegro. Nagroda – karta podarunkowa o wartości 100 zł (kupon lub bon jak kto woli) zostanie przesłana w formie sms-a na podany numer telefonu do 31.08.2016 r. Raptem dwa dni wcześniej przyjdzie powiadomienie na e-mail o przyznanie nagrody. Kupon można wykorzystać tylko podczas jednych zakupów – nie wliczają się koszty wysyłki. Niewykorzystana część przepada. Kupon ważny jest do końca roku, tj. do 31.12.2016 r.

Dodatkowo w przypadku, gdy zakupiony towar jest wartości mniejszej lub równej wartości Nagrody a koszty przesyłki zakupionego towaru wynoszą 0 zł, Laureat zostanie poproszony o dokonanie opłaty weryfikacyjnej w wysokości 1 zł za pomocą usługi PayU. Taka dodatkowa forma weryfikacji.


iKonto to:

  • 0 zł za prowadzenie przez okres 36 miesięcy.
  • 0 zł za wypłaty z wszystkich bankomatów krajowych i zagranicznych.
  • 0 zł za obsługę karty debetowej pod warunkiem wykonania transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 300 zł, opłata standardowa 7 zł.
  • 0 zł za przelewy krajowe, zlecenia stałe i polecenia zapłaty.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.