Konto Oszczędnościowe eMax plus dla beneficjentów Progamu Rodzina 500+

emax plus mbank warunki

Dostałem ostatnio pytanie od jednego z moich czytelników, dlaczego nie piszę o promocyjnym koncie oszczędnościowym eMax plus dla beneficjentów Programu Rodzina 500+ w mBanku? Beneficjenci Programu Rodzina 500+ mogą otrzymać promocyjne oprocentowanie w wysokości 2,50% na koncie oszczędnościowym eMax plus. Stawka w wysokości 2,50% jest całkiem spora jest jedno ważne ograniczenie. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje jedynie do kwoty 5.000 zł.

I to jest właściwie powód, dlaczego na moim blogu nie pisałem dotychczas o nowej ofercie mBanku. Beneficjenci Programu Rodzina 500+ po otrzymaniu świadczenia wychowawczego na konto w mBanku w kwocie minimum 500 zł otrzymają w bankowości internetowej link do wniosku, który umożliwi skorzystanie z promocji Rodzina na PlusWysokie oprocentowanie obowiązuje 3 miesiące od daty przystąpienia do promocji. Skorzystać z promocji można do 31.08.2016 r. otwierając nowy rachunek eMax plus lub uruchamiając wyższe oprocentowanie na dotychczasowym koncie oszczędnościowym.

emax plus mbank promocja

I to właściwie tyle. Dla kwot powyżej 5.000 zł będzie obowiązywać standardowe oprocentowanie. Można założyć do 4 rachunków eMax plus ale promocyjne oprocentowanie będzie tylko na jednym. Oferta jest dobra ale jedynie przy okazji. Sporym minusem jest ograniczenie wysokiego oprocentowanie do 5.000 zł. Z pozostałą ofertą depozytową mBanku można zapoznać się tutaj. Przypominam, że do 31.05.2016 r. można założyć konto osobiste z premią nawet 500 zł. O promocji Zyskuj z eKontem pisałem tutaj:

emax plus


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.