Ranking lokat krótkoterminowych marzec 2016

Ranking lokat krótkoterminowych marzec 2016

Witam. Standardowo na początku miesiąca publikuję najnowszy ranking lokat krótkoterminowych. Po załamaniu oprocentowania lokat w poprzednim miesiącu oprocentowanie w marcu ustabilizowało się. Co prawda nie ma już lokat krótkoterminowych z oprocentowaniem 3% ale jest jeszcze kilka propozycji na których można uzyskać oprocentowanie większe niż 2,50%. Tak jak w poprzednim miesiącu w rankingu znajduję się lokaty z oprocentowaniem co najmniej 2%. Nadal najlepszą lokatą krótkoterminową jest 6-miesięczna Lokata Superprocentująca z oprocentowaniem 2,80% w BOŚ Banku oraz 3-miesięczna Lokata na Nowe Środki w Getin Banku. Jak zwykle zapraszam do przejrzenia rankingu, jak też do zapoznania się z pozostałymi moimi rankingami: kont oszczędnościowych oraz z lokat długoterminowych. Zapraszam również do przejrzenia zestawienia najlepszych lokat, czyli lokat z oprocentowaniem powyżej 3%, ale które można założyć z reguły tylko raz jako nowy klient. Ranking jest na bieżącą aktualizowany.


Ranking lokat krótkoterminowych marzec 2016


Ranking lokat na 3 miesiące:


Ranking lokat na 4 miesiące:


Ranking lokat na 6 miesięcy:


Ranking lokat na 9 miesięcy:


Ranking lokat na pozostałe okresy:

K – Wymagane konto osobiste. N – Wymagana wpłata nowych środków.


W lutym zniknęła bardzo dobra Lokata Deklasująca IV BGŻ Optimy oraz zostało obniżone oprocentowanie Lokaty Swobodnie Zarabiającej na Nowe Środki w BZ WBK. Oprocentowanie obniżał też Idea Bank aby w drugiej połowie miesiąca zacząć je nieznacznie podwyższać i wprowadzać nowe promocyjne lokaty. Niestety nie ma już bardzo dobrej Lokaty na Walentynki. Ale standardowo nadal najlepsze lokaty krótkoterminowe oferują te same banki. Najlepsze oprocentowanie można dostać w  BOŚ Banku, Toyota Banku oraz Getin Banku. Póki co na rynku lokat panuje stabilizacja. Czy oprocentowanie będzie jeszcze spadać czy pójdzie lekko w górę? Nie wiadomo. Trzeba obserwować mojego bloga 🙂


*** W rankingu znajdują się lokaty na nowe środki, lecz nie biorę pod uwagę lokat na tzw. start, czyli lokat, które można założyć tylko raz jako nowy klient. Pod uwagę biorę tylko najlepsze lokaty dla danego okresu z oprocentowaniem co najmniej 2%. Minimalna kwota lokaty musi wynosić 20.000 zł, ponieważ dużo banków proponuje 3,50% – 4% ale tylko do kwoty 10.000 zł. Ranking staram się w miarę moich możliwości na bieżącą aktualizować. Aby poznać szczegóły lokat należy kliknąć w nazwę lokaty, ponieważ wszystkie lokaty zostały już opisane na mojej stronie.


Zmiany:

  • 08.03 – Pojawiła się Lokata Girls Girls Girls w Idea Banku.
  • 19.03 – Zmiana oprocentowania lokat w Alior Banku.
  • 25.03 – Pojawiła się całkiem dobra Lokata Mobilna w Idea Banku.
  • 29.03 – Pojawiła się Lokata od Zająca oraz Lokata Wiosenny Zysk w Idea Banku aby po dwóch dniach zniknąć.
  • 31.03 – Zniknęła Lokata Girls Girls Girls z Idea Banku.
  • 31.03 – Pojawiła się Lokata Deklasująca w BGŻ Optimie.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.