Darmowa kawa w McDonald ‘s

Ponownie powraca promocja, w której dostępna jest darmowa kawa w McDonald ’s. Znowu w McDonald ’s poranną kawę dostaniemy za darmo. Akcja prowadzona jest prawie we wszystkich restauracjach McDonald’s w Polsce. Promocja „Poczęstuj się poranną kawą” będzie trwała od 07 do 20 marca 2016 r., w godzinach obowiązywania oferty śniadaniowej, a w przypadku Restauracji, w której oferta śniadaniowa nie jest dostępna, od chwili jej otwarcia, do godziny 10.30 – od poniedziałku do piątku oraz do godziny 11:00 – w soboty i niedziele.

Darmowa kawa w McDonald ‘s

Darmowa kawa w McDonald ‘s  należy się każdemu, kto w czasie trwania promocji  „Poczęstuj się poranną kawą” zgłosi się do kasjera.  Można otrzymać jedną małą kawę gratis, wyłącznie spośród niżej wymienionych:

  • mała kawa czarna;
  • mała kawa biała;
  • małe cappuccino;

Darmowa kawa w McDonald ‘s 2016

Oferta nie dotyczy kawy z McCafé z wyjątkiem restauracji McDonald’s, w których kawa jest dostępna wyłącznie pod marką McCafé. Aby dostać bezpłatną kawę, nie trzeba niczego zamawiać. Z promocji będą mogli korzystać wszyscy, którzy ukończyli 16. rok życia. W przypadku osób, które nie ukończyły 16 roku życia, kawa może być wydawana wyłącznie za zgodą towarzyszącej jej osoby pełnoletniej. Jedna osoba może jednorazowo otrzymać tylko jedną darmową kawę.


* Promocja nie obowiązuje w Restauracji McDonald’s znajdujących się na terenie Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.