Promocje bankowe raport luty 2016

promocje bankowe raport luty 2016

Witam. Po raz kolejny w ostatnim dniu miesiąca publikuję raport z Promocje bankowe, czyli podsumowanie tego, jak udaje mi się dorobić kilkadziesiąt złotych miesięcznie dzięki dostępnym promocjom bankowym. Promocji bankowych nie brakuje – ciągle pojawiają się nowe propozycje – to czemu nie korzystać? Mimo ciężkich czasów w polskiej bankowości nadal można bez większych problemów dorobić 50 zł czy 100 zł miesięcznie. Wszystkich zainteresowanych tematem zapraszam na mój raport z promocji bankowych.

Poprzedni rok zakończyłem kwotą ponad 1.200 zł czyli dorabiałem blisko 100 zł miesięcznie. W styczniu zanotowałem pierwszy wpływ w wysokości 55 zł za udział w promocji Comperia Bonus 5. Niestety luty jest pierwszym miesiącem od bardzo długiego czasu, w którym nie zanotowałem żadnej premii z promocji bankowych. W dużej części jest to moja wina – z różnych przyczyn ociągałem się z zakładaniem kolejnych kont więc i siłą rzeczy na żadne wpływy nie mogłem liczyć.

Ale nie jest tak źle. Nadal uczestniczę w promocji iKontoaktywator-a na Grouponie. Pierwszą premię z tej promocji otrzymałem w grudniu – 50 zł. W styczniu i w lutym spełniłem wszystkie warunki tej promocji więc w marcu dostanę kolejne 100 zł. Czyli można. Założyłem też wreszcie Konto w Inteligo z premią 100 zł w programie Mam Inteligo, konto osobiste w Orange Finanse w promocji 25 zł mniej za fakturę oraz Konto w T-Mobile Usługi Bankowe z 5% cashback-em (dosłownie wczoraj). Jeżeli spełnię wszystkie warunki tych trzech promocji to do końca roku otrzymam blisko 500 zł. A przecież to dopiero początek.

W lutym zrobiłem porządek ze swoimi niepotrzebnymi już kontami osobistymi. Zamknąłem konto w Alior Banku oraz PKO BP (wcześniej w Banku Millennium i Eurobanku). Czekam na dopisanie odsetek w Raiffeisen Polbanku i tam też zamknę konto osobiste. Choć tak naprawdę ciągle się waham. Konto Wymarzony Cel w Raiffeisen Polbanku jest tak naprawdę najlepszym kontem oszczędnościowym pomijając krótkoterminowe promocje. Więc tutaj nie podjąłem jeszcze decyzji. Póki co swoje oszczędności trzymam na koncie oszczędnościowym w BGŻ Optimie gdzie są traktowane jako nowe. Ale w kwietniu trzeba będzie je gdzieś przerzucić. Standardowo przedstawiam podsumowanie moich wpływów z promocji bankowych.

Moje premie z promocji bankowych:

  • Łącznie od początku roku – 55 zł.
  • Łącznie od początku prowadzenia bloga (kwiecień 2014) – 1.941,50 zł.
  • Łącznie wszystkie premie razem z narzeczoną – 3.441,50 zł.

W przyszłym miesiącu otrzymam 100 zł dzięki BGŻ BNP Paribas więc mój plan 1.000 zł w ciągu roku nie będzie już taki nierealny. Później będę mógł liczyć na regularne wpływy dzięki Orange Finanse i T-Mobile. Ciągle pojawiają się nowe promocje, choć z większości niestety nie mogę korzystać. Ale takie są zasady tej gry. O nowych klientów walczy nawet taki gigant jak PKO BP. Można skorzystać z dwóch akcji. Konto za Zero z premią 100 zł oraz 100 zł za otwarcie konta w PKO BP w programie Mam PKO. Powrócił też bardzo dobry program poleceń w Citibanku. Standardowo poniżej przedstawiam spis aktualnych na dzisiaj promocji bankowych.


Aktualne na dziś promocje bankowe:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.