Karta Simplicity z tabletem lub telefonem Lenovo na Grouponie

Karta Simplicity z tabletem lub telefonem Lenovo na Grouponie

Citibank nadal bardzo promuje nowych, aktywnych klientów. Wciąż można zawnioskować o darmową Kartę Kredytową Simplicity z tabletem lub smartfonem w prezencie oraz Kartą Kredytową Citibank-BP PAYBACK z wideorejestratorem. Od kilku dniu można także zawnioskować o darmową Kartę Simplicity z tabletem lub telefonem Lenovo na Grouponie. Można otrzymać Tablet Lenovo YOGA Tab 3 10 (16 GB) lub Smartfon Lenovo Moto 3rd Generation (8 GB) ale warunki otrzymania nagrody są dosyć wyśrubowane. Promocja ważna jest do 26.02.2016 r. lub do wyczerpania puli 2.000 sztuk kuponów (co się na pewno nie zdarzy).

Standardowo promocja skierowana jest jedynie do nowych klientów, którzy od 01.01.2014 r. nie posiadali żadnej głównej Karty Kredytowej w Citibanku. Trzeba także spełnić określone wymagania co do zdolności kredytowej. O kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Akceptowane są też dochody z tytułu renty, emerytury oraz wynajmu mieszkania oraz inne dochody wymienione w regulaminie promocji.

<<<Karta Simplicity z tabletem lub telefonem Lenovo na Grouponie – strona promocji>>>

Karta Simplicity z tabletem lub telefonem Lenovo na Grouponie

Karta Simplicity z tabletem lub telefonem Lenovo na Grouponie – warunki promocji:

 • Do 26.02.2016 r. należy wykupić kupon o wartości 5 zł na stronie promocji Groupon.pl. Jedna osoba może zrealizować tylko jeden kupon.
 • Do 01.03.2016 r. należy za pośrednictwem otrzymanego linku wypełnić formularz kontaktowy. Standardowo oddzwoni do nas pracownik Cittibanku w celu faktycznego złożenia wniosku o Kartę Kredytową Simplicity MasterCard.
 • Wniosek zostanie wysłany do podpisu kurierem – będzie trzeba dołączyć ksero dowodu tożsamości oraz dokument potwierdzający dochody (np. wyciąg z rachunku bankowego). Dopiero po akceptacji wniosku zostanie wysłana umowa oraz Karta Kredytowa Simplicity MasterCard.
 • Przez 3 kolejne miesiące (począwszy od następnego miesiąca po otrzymaniu karty) należy wykonywać transakcje bezgotówkowe na kwotę:
  • minimum 6.000 zł dla telefonu Lenovo, lub:
  • minimum 8.000 zł dla tabletu Lenovo.
 • Należy równie  zalogować się co najmniej raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online lub za pomocą aplikacji na Smartfona CitiMobile w ciągu 30 dni od daty wydania Karty Simplicity MasterCard..
 • W dniu otrzymania nagrody należy nadal być posiadaczem Karty Kredytowej Simplicity MasterCard.

Simplicity z tabletem lub telefonemJeżeli wydamy ponad 8.000 zł otrzymamy tablet Lenovo YOGA Tab 3 10 (16 GB), który wyceniony jest na 1.050 zł. Jeżeli wydamy kwotę ponad 6.000 zł to otrzymamy telefon Lenovo Moto 3rd Generation (8 GB), który wyceniany jest na 729 zł. Informacje o przyznaniu nagrody otrzymamy poprzez wiadomość w systemie bankowości elektronicznej, w ciągu jednego miesiąca, następującego po miesiącu w którym zostały spełnione warunki. A samą nagrodę (tablet lub telefon) w ciągu 30 dni od daty otrzymania tej wiadomości. Obie nagrody objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta Lenovo Technology B.V Sp. z o.o. Standardowo nie mamy wpływu na kolor tabletu czy telefonu.

Umowy o kartę nie można rozwiązać przed upływem 12 miesięcy. W przeciwnym wypadku Citibank naliczy nam karę umowną w wysokości 600 zł w przypadku telefonu lub 800 zł w przypadku tabletu.

Karta Kredytowa Simplicity to:

 • Darmowy kredyt na Karcie do 56 dni
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty – brak opłat rocznych i miesięcznych.
 • 0 zł za powiadomienia sms.
 • bezpieczeństwo transakcji: Citibank będzie odpowiedzialny za transakcje dokonane bez wiedzy i zgody właściciela, bez użycia PIN, nawet do 72 godzin przed zastrzeżeniem karty.
 • Rabaty w wybranych sklepach – do 50% w wybranych sklepach (www.citirabaty.pl).

Podsumowujac Karta Simplicity z tabletem lub telefonem Lenovo na Grouponie to bardzo dobra akcja ale wykonanie obrotu bezgotówkowego na poziomie 6.000 czy 8.000 zł w ciągu 3 miesięcy dla większości z nasz nieosiągalne. Dlatego wszystkich zainteresowanych otrzymaniem nagrody za założenie Karty Kredytowej w Citibanku zachęcam do zapoznania się z wcześniejszymi, wciąż aktualnymi promocjami:


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia uaktualnianego na bieżącą zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.