Lokata Nowy Gatunek w Banku BPH

lokata nowy gatunek promocja bank bph

Witam. Tym razem opisuję nową propozycję Banku BPH czyli Lokatę Nowy Gatunek. Lokata Nowy Gatunek to 6-miesięczna lokata dla nowych klientów z oprocentowaniem 4% od kwoty 1.000 zł do 10.000 zł. Lokata Nowy Gatunek dostępna jest tylko dla nowych klientów Banku BPH, którzy od 01.01.2015 r. do 01.11.2015 r. nie posiadali w tym banku konta osobistego. Należy założyć Lubię to! Konto, Kapitalne Konto lub Maksymalne Konto oraz zasilać je odpowiednią kwotą co miesiąc.

Aby utrzymać oprocentowanie w wysokości 4% należy zapewnić wpływy na konto osobiste minimum 2.000 zł w każdym miesiącu trwania Lokaty Nowy Gatunek.  W przypadku braku zasilenia konta osobistego w danym miesiącu, w kolejnym miesiącu oprocentowanie wyniesie tylko 0,25%. Oprocentowanie powróci do poziomu 4% w miesiącu następnym po ponownym zasileniu konta odpowiednią kwotą. Wymagany przelew na konto nie może być przelewem z rachunku innego banku, w którym jesteśmy posiadaczem lub współposiadaczem.

Lokatę Nowy Gatunek można otworzyć tylko w placówkach Banku BPH. Będzie ona w ofercie do 29.02.2016 r. Sama oferta Lokaty Nowy Gatunek jest dosyć dobra choć minusem jest konieczność wizyty w placówce. Do lokaty można otworzyć bezpłatne Lubię to! Konto i cieszyć się oprocentowaniem w wysokości 4% przez całe 6 miesięcy. Należy tylko pamiętać o odpowiednim zasilaniu konta osobistego (przelew z obcego konta). Banku Wszystkich zainteresowanych Lokatą Nowy Gatunek zapraszam tutaj:

Najlepsze lokaty grudzień 2015


Pozostała oferta depozytowa Banku BPH jest delikatnie mówiąc słaba. Oprocentowanie lokat nie przekracza 1,20%. Oprocentowanie konta oszczędnościowego wynosi 2,75% do kwoty 50.000 zł ale tylko dla posiadaczy Konta Maksymalnego. A ono płatne jest już 19,99 zł miesięcznie chyba, że zapewnimy wpływy na poziomie 7.500 zł. Pozostali otrzymają oprocentowanie wysokości tylko 0,75% lub 0,25%.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.