Lokata Deklasująca III w BGŻ Optimie

lokata deklasująca BGŻ Optima październik 2015

Ostatnio dosyć często piszę o ofercie BGŻ Optimy. Wczoraj pisałem o Lokacie Zrównoważonej a trochę wcześniej o Lokacie Bezkarnej z premią na Grouponie. Niespodziewanie wczoraj, po ponad dwóch tygodniach przerwy do oferty BGŻ Optimy powróciła 4-miesięczna Lokata Deklasująca (III) z oprocentowaniem 2,70%. Standardowo oferta przeznaczona jest tylko dla nowych klientów i/lub nowych środków, stanowiących nadwyżkę ponad stan posiadania, obliczony na dzień 28.10.2015 r. Nowa oferta Lokat Deklasujących ważna jest do 12.11.2015 r. lub do wyczerpania puli 1.000 sztuk.

Lokata Deklasująca III  – warunki:

  • Dla posiadaczy Konta Oszczędnościowego w BGŻ Optimie.
  • Dla nowych środków.
  • Minimalna kwota 1.000 zł, maksymalna 100.000 zł.
  • Możliwość założenia do 5 Lokat Deklasujących.
  • 4-miesięczny okres Lokaty Deklasującej.
  • Lokata Deklasująca odnawia się na taki sam okres na standardowym oprocentowaniu (2%).
  • Zerwanie Lokaty Deklasującej powoduje utratę naliczonych odsetek.

Do otwarcia Lokat Deklasujących niezbędne jest posiadanie Konta Oszczędnościowego w BGŻ Optimie ale jest ono bezwarunkowo bezpłatne. Jak zawsze w przypadku tej oferty jeden klient może otworzyć maksymalnie 5 Lokat Deklasujących, każdą na kwotę do 100.000 zł. Czyli na promocyjnym oprocentowaniu można ulokować kwotę do 500.000 zł. Jeśli wpłacone pieniądze na Lokaty Deklasujące nie spełnią warunku nowych środków, to oprocentowanie zostanie obniżone do stawki 2% (stawka oprocentowania lokat standardowych w BGŻ Optimie). Oprocentowanie jak na lokatę 4-miesięczną jest dosyć spore, ale ostatnio można znaleźć lepsze oferty – szczegóły w moim rankingu lokat krótkoterminowych.

lokata deklasująca BGŻ Optima październik 2015 oferta


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.