Lokata Nowy Zysk w Getin Banku oraz Open Online

lokata nowy zysk

W Getin Banku oraz Open Online pojawiła się 3-miesięczna internetowa Lokata Nowy Zysk z oprocentowaniem 2,60% z możliwości podwyższenia oprocentowania do 2,75% do kwoty 50.000 zł. Jest to właściwie kopia Lokaty Twój Zysk o której pisałem tutaj. Warunki podwyższenia oprocentowanie są takie same jak Lokaty Twój Zysk. Jedyną różnicą jest możliwość założenia Lokaty Nowy Zysk przez internet a nie w placówkach banku. Oferta ważna jest do 15.06.2015 r.

Lokata Nowy Zysk – warunki podwyższenia oprocentowania:

  • Posiadanie lub założenie w Getin Banku lub Open Online konta osobistego.
  • Zapewnienie wpływu wynagrodzenia na konto osobiste w wysokości minimum 1.000 zł przez 2 podokresy trwania Lokaty Nowy Zysk.
  • Wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą do konta lub przez aplikację iKasa na łączną sumę 300 zł przez 2 podokresy trwania Lokaty Nowy Zysk.

Dodatkowo podwyższone oprocentowanie obowiązuje do kwoty 50.000 zł, ale łącznie dla Lokaty Twój Zysk oraz Lokaty Nowy Zysk. Jeżeli ktoś wcześniej założył Lokatę Twój Zysk w Getin Banku z podwyższonym oprocentowaniem może się pożegnać. Jeżeli ulokujemy więcej niż 50.000 zł to nadwyżka będzie oprocentowana na 2,50%. Oprocentowanie pozostałych lokat internetowych w Getin Banku, Open Online oraz Getin Online uległo obniżeniu – o szczegółach można poczytać tutaj.

Podsumowując oprocentowanie obu lokat nie jest rewelacyjne, szczególnie po ostatnich obniżkach. Bez problemu znajdziemy na rynku lepsze lokaty i to bez obowiązku lokowania nowych środków – szczegóły w moim ostatnim rankingu lokat krótkoterminowych.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.