Promocje bankowe raport marzec 2015

Promocje bankowe raport marzec 2015

Witam. Kolejny raz pod koniec miesiąca publikuję na swojej stronie krótkie podsumowanie moich sukcesów w korzystaniu z dostępnych promocji bankowych. Marzec to kolejny miesiąc w którym niestety nie odnotowałem żadnego dodatkowego wpływu z tego tytułu. Ale na szczęście już od kolejnego miesiąca będę mógł się pochwalić dodatkowymi wpływami na moje konta. Z czego skorzystałem i z jakich promocji można jeszcze skorzystać? Zapraszam do lektury mojego krótkiego raportu o promocjach bankowych za marzec 2015.

Jak już wspomniałem i w tym miesiącu nie udało mi się otrzymać dodatkowych premii od banków. Przyczyn było kilka, a najważniejsza była taka, że po prostu ten temat trochę zaniedbałem. Ale pod koniec lutego otworzyłem Konto 360° w bardzo dobrej promocji na Grouponie a następnie Wymarzone Konto Osobiste w Raiffeisen Polbanku. W sumie w ciągu 4 miesięcy po spełnieniu niewygórowanych warunków mogę otrzymać co najmniej 255 zł. Pierwsze 50 zł powinno zostać zaksięgowane na moim koncie już za 10 dni. Póki co moja kwota otrzymana z banków w postaci premii nadal wynosi 675 zł, które otrzymałem w tamtym roku. W tym roku liczę na podobną kwotę, choć może być ciężko..

Z większości promocji nie mogę korzystać ponieważ albo nie jestem już nowym klientem, albo trudno mi spełnić wszystkie warunki. Szczególnie jeśli chodzi o wydanie odpowiedniej kwoty kartą debetową. Ale zainteresowani promocjami mają w czym wybierać. Promocji bankowych z każdym dniem wręcz przybywa, a w miejsce kończących się pojawiają się co raz to nowe promocje bankowe. Łowcy wisienek (w tym ja) nie mają na co narzekać.

Póki co aktualne na dzień dzisiejszy promocje bankowe to:

Jest jeszcze kolejna edycja programu Jesteśmy Gotowi w Credit Agricole oraz promocja związana z kontem osobistym w BZ WBK. Oba te programy opiszę dokładnie na mojej stronie w ciągu kilku dni. Ja póki co przez najbliższe 4 miesiące skupiam się na Koncie 360° w Banku Millennium. Budujące jest to, że za 4 miesiące z pewnością będę miał w czym wybierać jeśli chodzi o promocje bankowe. Oprocentowanie najlepszych lokat spada w okolice 3% więc trzeba szukać dodatkowego zarobku w inny sposób.

Na koniec opis moich przygód związanych z zamykaniem niepotrzebnych kont osobistych. A właściwie żadnych przygód nie było. Tym razem zamknąłem niepotrzebne konto osobiste w Meritum Banku. Nie było żadnych problemów. Nawet dostałem potwierdzenie na adres e-mailowy, że dyspozycja zamknięcia kont (osobistego i oszczędnościowego) została przyjęta do realizacji. Pełen profesjonalizm.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.