Promocje bankowe raport luty 2015

Promocje bankowe raport luty 2015

Witam. Stało się już tradycją na moim blogu, że w ostatni dzień miesiąca publikuję swoiste podsumowanie moich sukcesów w korzystaniu z promocji bankowych. Niestety podobnie jak w styczniu nie mogę się pochwalić kolejnymi wpływami z tego tytułu. Więc także tym razem raport przyjmuje trochę inną formę niż w poprzednim roku. Choć o promocjach bankowych będzie w dzisiejszym wpisie dużo. Zapraszam do lektury.

Na wstępie zaprzeczę trochę temu co napisałem dwa zdania powyżej. Ja w lutym żadnej premii nie dostałem, ale za to moja narzeczona otrzymała 100 zł za założenie konta w ING Banku Śląskim. O kolejnej edycji tej promocji pisałem tutaj. Niestety ta edycja 16 lutego została zakończona. Ja nie mogłem skorzystać więc 100 zł przeszło mi koło nosa. Ale cierpliwie czekam do czasu, kiedy w ING będę traktowany jako nowy klient i pojawi się podobna promocja. Więc tak jak pisałem w grudniu moje zyski na razie nadal wynoszą 675 zł (a wspólnie z narzeczoną 1450 zł). Jak mi się udało uzbierać taką kwotę pisałem szczegółowo tutaj.

W lutym długo się zastanawiałem, czy założyć konto w Getin Banku z 10% zwrotem za zakupy, czy jeszcze poczekać. Na szczęście pojawiła się bardzo dobra promocja na Grouponie Konta 360º z premią 200 zł. Klientem Banku Millennium już kiedyś byłem ale ponieważ konto wcześniej zamknąłem więc regulamin mnie nie wykluczył. No grzech nie skorzystać. Więc Konto 360º jest już założone, karta przyszła w tempie ekspresowym (3 dni) i już w kwietniu liczę na pierwsze 50 zł. A narzeczona też się zdecydowała więc wpływy będę mnożył razy 2. Ba, na skorzystanie z tej promocji zdecydowała się nawet moja mama, która na początku do takich akcji była bardzo sceptycznie nastawiona.

Póki co aktualne na dzień dzisiejszy promocje bankowe to:

W poprzednim miesiącu pisałem, że prawdopodobnie skorzystam z promocji Citibanku, w której za kartę kredytową można otrzymać Tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite. Jednak pojawienie się promocji w Banku Millennium sprawiło, że się rozmyśliłem. Citibank organizuje swoją promocję cyklicznie więc pewnie skorzystam w kolejnych miesiącach. Poza tym wolę gotówkę niż tablet, którego nie używam. Teraz muszę się skupić aby zrobić obrót 500 zł kartą miesięcznie. Nie będzie łatwo ale idzie wiosna, kilka rzeczy trzeba będzie kupić więc będzie okazja.

Zdecydowałem się też wypełnić ankietę związaną z Wymarzonym Kontem. Tajemniczy bank to Raiffeisen Polbank. Warunki prowadzenie tego konta już są znane – konto jest oprocentowane (choć nie tak wysoko) a jedyna opłata to opłata za kartę. Ale z karty mam nadzieje można zrezygnować. Raiffeisen Polbank ma bardzo dobrą bankowość internetową a i lokatą na 6% nie pogardzę 🙂 Niedługo na moim blogu znajdzie się więcej informacji o tej ofercie. Wszystkich zainteresowanych lokatą na 6% zapraszam tylko dzisiaj tutaj.

wymarzone konto

Zdecydowałem się też zamknąć iKonto w BNP Paribas Banku. Odpowiadała mi bankowość internetowa i ładna karta debetowa, ale konieczność obrotu 200 zł miesięcznie sprawiło, że podjąłem taki krok. Nie byłbym w stanie zrobić takiego dodatkowego obrotu a 6 zł nie chce za darmo płacić. Wizyta w banku była miła, procedura szybka, z mała próbą zatrzymania klienta. Od momentu wypowiedzenia umowy iKonta nie trzeba już się martwić żadnymi opłatami – doradca zapewnił mnie, że już nic się nie naliczy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.