Lokaty Hit Tygodnia w Bossabanku 02.02-08.02.2015

Lokaty Hit Tygodnia w Bossabanku 02.02-08.02.2015

Witam. Jak co tydzień przedstawiam na swojej stronie informacje o nowej ofercie Bossabanku w ramach promocji Lokaty Hit Tygodnia. W zeszłym tygodniu godna uwagi była właściwie tylko Lokata Hit Tygodnia na 7 miesięcy. W tym tygodniu Bossabank na specjalnym oprocentowaniu proponuje 4-miesięczną Lokatę Hit Tygodnia z oprocentowaniem 3% oraz 6-miesięczną Lokatę Hit Tygodnia z oprocentowaniem 3,10%. Oferta trochę lepsza niż w zeszłym tygodniu. Bossabank za to zmniejszył oprocentowanie pozostałych EKOlokat oraz konta oszczędnościowego. Z oferty Bossabanku jak co tydzień zniknęła 1-miesięczna EKOlokata Powitalna.

Oferta w ramach promocji Lokaty Hit Tygodnia:

  • 3-miesięczna Lokata Hit Tygodnia z oprocentowaniem 3%
  • 6-miesięczna Lokata Hit Tygodnia z oprocentowaniem 3,10%

Pozostała oferta EKOlokat:

  • 10-dniowa EKOlokata z oprocentowaniem 2%
  • 7-miesięczna EKOlokata z oprocentowaniem 2,70%

W przypadku  EKOlokat oraz Lokat Hit Tygodnia minimalna kwota jako można ulokować to 1.000 zł, maksymalna to 100.000 zł (w przypadku 10-dniowej EKOlokaty to 20.000 zł). Jeden klient może w każdym tygodniu założyć dwie lokaty o różnych terminach zapadalności. Od każdej założonej i utrzymanej przez miesiąc lokaty Bossabank przekazuje 2 zł na ochronę foki szarej.

Przedstawiona oferta dostępna jest jedynie dla nowych środków i/lub nowych klientów*. Lokaty odnawiają się na taki sam okres na standardowym oprocentowaniu, wynoszącym obecnie od 1,60% do 2,20%. Nadal można również otworzyć konto oszczędnościowe EKOprofit, ale oprocentowanie spadło o 0,50% do poziomu 3%. Takie oprocentowanie obowiązuje do kwoty 50.000 zł – bez konieczności wpłacania nowych środków.

*Jakie warunki trzeba spełnić aby wpłacone środki na Lokaty Hit Tygodnia zostały uznane za nowe pisałem w jednej z poprzednich wiadomości – szczegóły tutaj.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.