Grudniowa Lokata Beztroska w Idea Banku

lokata beztroska

W ofercie Idea Banku pojawiła się ponownie 3-miesięczna Lokata Beztroska z oprocentowaniem 3,40%. To aż o 0,40% więcej niż w przypadku poprzedniej edycji tej lokaty. Dodatkowo nadal możemy zerwać Lokatę Beztroską przed terminem zapadalności i otrzymamy całość naliczonych odsetek. Więc można potraktować Lokatę Beztroską podobnie jak konto oszczędnościowe. Pozostałe warunki otwierania i prowadzenia Lokaty Beztroskiej są takie same jak przy okazji poprzedniej edycji – o szczegółach pisałem tutaj. Lokata Beztroska będzie znajdować się w ofercie Idea Banku do końca tygodnia, czyli do 14.12.2014 r.

4 Komentarze

  1. Według mnie to dobre rozwiązanie. Wiadomo można założyć konto idealne i codziennie zakładać lokatę 4% w tym banku. A tak założy się na 3,4% i jeśli potrzebujemy gotówkę likwidujemy lokatę i nie tracimy zdobytego oprocentowania. Myślę że warto skorzystać jeśli nie wiadomo kiedy będziemy potrzebować kasę 🙂

  2. Myślę podobnie jak Piter. Pod tym względem propozycja Idea Banku jest całkiem interesująca. Może nie robi szału, jeśli chodzi o innowacje, ale bądźmy szczerzy- ile banków pozwala na wypłatę pieniędzy w dowolnym momencie bez ponoszenia dużych kosztów takiej decyzji? Niewiele.

  3. Codziennie zakładanie Lokaty Ping-Pong na 4% odpada. Nikt na dłuższą nie będzie w stanie codziennie tego robić.

    Kilka banków gwarantuje utrzymanie odsetek w pewnej części, ale z reguły oprocentowanie na tych lokatach i tak jest bardzo słabe. A tutaj niezależnie od terminu oprocentowanie jest jednym z najwyższych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.