Promocje bankowe – raport listopad 2014

Promocje bankowe – raport listopad 2014Witam. Praktycznie minął już kolejny miesiąc więc czas na podsumowanie moich sukcesów w korzystaniu z promocji bankowych. Nie jestem typowym wyjadaczem wisienek więc jak zawsze moje zyski są nader skromne, ale zachęcające. Praktycznie co miesiąc dopisuję pewną kwotę do mojego rachunku więc jest się czym pochwalić. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na mój raport z promocji bankowych za listopad 2014.

Zeszły miesiąc zakończyłem równą kwotą 500 zł. W listopadzie dzięki promocji Lokaty Happy z premią 50 zł w Idea Banku dopisuje kolejne 50 zł, które wpłynęło już na moje konto. Czyli stan na koniec listopada sięgnął 550 zł. Kwota jak dla mnie całkiem spora i satysfakcjonująca. Niestety nie mogę korzystać już z mojego „głównego sponsora” – Getin Online – limit wypłat z promocji Aktywna Karta – Szybki Start wyczerpałem a konto jest w trakcie wypowiedzenia. Ale otrzymane od banku 400 zł będę wspominał bardzo mile. Do końca miesiąca powinienem otrzymać jeszcze premie z dwóch promocji: Lokaty Start z premią 55 zł + 5 zł w Meritum Banku oraz iKonta z premią 70 zł w BNP Paribas Banku. Do końca roku jeszcze kilka złotych na moje konto wpłynie :)

W przyszłym roku będę rozglądał się za kolejnymi promocjami. Korzystanie z promocji utrudnia mi trochę fakt, że byłem już klientem praktycznie połowy banków w Polsce. Ale pozostaje jeszcze druga połowa. Ostatnio pojawiła się całkiem dobra promocja eKonta z premią 100 zł w mBanku – ja niestety jako ich klient nie mogę skorzystać. Nadal aktualna jest też promocja Aktywna Karta – Szybki Start w Getin Online oraz Konto Osobiste w Orange Finanse z 5% zwrotem za zakupy. 5% moneyback w Orange Finanse to dobra propozycja, ale trzeba mieć bardzo dużo wydatków żeby w pełni skorzystać z promocji.

Na koniec wracam do sprawy, która jest ważna dla każdego mniejszego czy większego łowcy promocji. W zeszłym miesiącu pisałem o zamykaniu niepotrzebnych kont. Niepokoiłem się szczególnie niezamkniętym kontem osobistym w BZ WBK. Jednak bank stanął na wysokości zadania, zamknął moje wszystkie konta i nawet przysłał list z małymi przeprosinami. Więc sprawa została definitywnie zakończona. Trochę gorzej sprawa ma się z Getin Online, ale tutaj bank ma jeszcze ok. tygodnia na realizację mojej dyspozycji. List polecony wysyłałem prawie miesiąc temu.

2 Komentarze

  1. Może nie jest to do końca bankowa promocja ale związana z finansami i na pewno warto o nie wspomnieć. Mam tu na myśli raty w ramach zakupu Allegro. Otóż robiąc zakupy w serwisie Allegro możemy aktualnie wybrać opcję raty nie oprocentowane i możliwość rozłożenia maksymalnie na 10 rat. Kusząca oferty i warto z niej skorzystać, tym bardziej przyda się przed świętami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.