Lokata Deklasująca IV na 3,20% w BGŻ Optima

Lokata Deklasująca IV BGŻ Optima 1

W ofercie BGŻ Optimy pojawiła się Lokata Deklasująca IV, czyli czwarta już edycja 3-miesięcznej lokaty na nowe środki, obecnie oprocentowana 3,20%. To kolejna edycja lokaty, której oprocentowanie zostało obniżone – tym razem o 0,10%. Oprocentowanie Lokaty Deklasującej jest dobre, ale coraz mniej deklasujące. Ponownie liczba Lokat Deklasujących IV została ograniczona do 1.000 sztuk. Taka pula dostępnych lokat starczyła ostatnio na 10 dni. Lokata Deklasująca IV będzie w ofercie BGŻ Optimy nie dłużej niż do 04.12.2014 r.

<<<informacje o nowej Lokacie Deklasującej – kliknij tutaj >>>

Lokata Deklasująca IV przeznaczona jest jedynie dla nowych klientów i/lub nowych środków, stanowiących nadwyżkę ponad stan obliczony na dzień 21.11.2014 r. Jeden klient może założyć maksymalnie 5 Lokat Deklasujących IV, każdą na kwotę nie wyższą niż 100.000 zł. Czyli maksymalnie można ulokować 500.000 zł. Jeśli wpłacone środki na Lokatę Deklasującą IV nie zostaną zakwalifikowane jako nowe, to oprocentowanie będzie wynosiło jedynie 2,20%. Pozostałe lokaty w BGŻ Optimie mają oprocentowanie od 2% do 2,40%, oprócz promocyjnej Lokaty Bezkarnej dla nowych klientów, gdzie możemy zyskać 4%.

Do wczorajszego wieczoru do założenia było jeszcze pozostało jeszcze ponad 900 Lokat Deklasujących IV. Na zamieszczonym obrazku jest oczywiście pomyłka – ktoś w BGŻ Optimie zaspał i nie zmienił nazwy lokaty.

Lokata Deklasująca IV BGŻ Optima 4


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

 1. Doradca napisał(a):

  Warto to polecać dla klientów ? Jaki % rezygnacji wniosków ?

 2. Maciej Peroszlik napisał(a):

  ja jak najbardziej polecam to cudo 🙂

 3. Mirosław Zalewski napisał(a):

  Rezygnacji? To nie Idea Bank – albo się zakłada albo nie.

  Co do polecenia – są inne lepsze oferty…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.