Lokata Kibica na 3,70% + 0,10% za każdy gol w Idea Banku

lokata kibica

Aktualizacja 12.10.2014 r. —>>>

W ofercie Idea Banku ponownie pojawiła się krótkoterminowa lokata związana ze sportem, czyli 3-miesięczna Lokata Kibica z oprocentowaniem wyjściowym 3,70%. Lokata Kibica związana jest tym razem z meczem Reprezentacji Polski z Reprezentacją Niemiec w Piłce Nożnej, który odbędzie się w tą sobotę na Stadionie Narodowym w Warszawie. Za każdy strzelony gol przez Reprezentację Polski Idea Bank podniesie oprocentowanie o 0,10%, jednak nie więcej niż do 4%. Jeśli dojdzie do podwyższenia oprocentowania informacja taka zostanie przesłana do każdego posiadacza Lokaty Kibica przez bankowość internetową w dniu 17.10.2014 r. Oferta Lokaty Kibica ważna jest przez dwa dni do 11.10.2014 r.

Warunki otwierania i prowadzenia Lokaty Kibica są takie same jak w przypadku innych lokat w Idea Banku. Minimalna kwota Lokaty Kibica to 1.000 zł, maksymalna to 1.000.000 zł. Nie ma konieczności posiadania konta osobistego w Idea Banku. Lokata jest odnawialna na taki sam okres na standardowym oprocentowaniu (2,90%). Lokatę Kibica można założyć przez internet, telefon i w placówkach banku, a na opłacenie wniosku o mamy 14 dni. W ofercie Idea Banku nadal znajduje się Lokata Power na nowe środki, Lokata Rynkowa oraz Lokata Idea Run, na której można wybiegać oprocentowanie do 4%.

<<<- – –

No i stało się – Polska wygrała z Niemcami 2:0. Nikt się tego nie spodziewał, zapewne nawet Idea Bank. Ostatecznie więc Lokata Kibica będzie oprocentowana na 3,90% – kto złożył wniosek ten wygrał zakład. A właściwie nawet nie trzeba było wcześniej składać wniosku o otwarcie Lokaty Kibica – można to było zrobić jeszcze po meczu:

lokata kibica warunki

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.